W showbiznesie polskim zagęściło się dzięki dwóm Paniom, które są łudząco do siebie podobne! Czy to przypadek? Obie przyznają się do zabiegów plastycznych w celu poprawienia urody, obie są modelkami, mają spore parcie na szkło i co najważniejsze – wiedzą jak wzbudzać zainteresowanie!

ZAWÓD: CELEBRYTKA?

Natalia Siwiec zrobiła karierę (?), gdy jeden z fotografów na Euro zrobił jej serię fotek, która ukazała się we wszystkich chyba brukowcach w Polsce. Siwiec uznana została za Miss Euro, chociaż sama później przyznawała, że zdjęcia były ,,ustawką”. Słuch o Siwiec nie zaginął i z eventu na event Natalia daje o sobie znać, chwali się sesjami zagranicznymi (?) i co najważniejsze – odważnymi kreacjami!

Siwiec

Siwiec, Pietrasińska/KAPiF

Ale oto rośnie spora konkurencja wśród celebrytek znanych z tego, że są znane. Na horyzoncie kobieta łudząco podobna do Natalii Siwiec – Monika Pierasińska – twierdzi, że jest w (od dawna w branży) i aktorką ,,początkującą”. Faktycznie, jej zmagania z aktorstwem możemy zobaczyć w serialu ,,Miłość na bogato”, którego teksty robią furorę w internecie!

IDENTYCZNIE…

Jedni twierdzą, że to przypadek, a inni upatrują podobieństw obu Pań w związku z operacjami plastycznymi jakim się poddały w celu poprawienia urody. Obie polskie celebrytki stawiają zdecydowanie na siłę urody, która daje im niezłe przebicie. Zapraszane są na zamknięte gale, wystawy, dostają też sporo propozycji komercyjnych…

polskie celebrytki

Natalia Siwiec/KAPiF

Monika Pietrasińska

Monika Pietrasińska/KAPiF

Co mają ze sobą wspólnego Natalia Siwiec i Monika Pietrasińska, chciałabyś wyglądać jak one?

Oto cechy wspólne w wyglądzie zewnętrznym:

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] USTA powiększone usta (dolna i górna warga), podkreślone dodatkowo konturówką. Obie Panie wybierają cieliste kolory szminek, aby jeszcze bardziej uwydatnić efekt.

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] BRWI idealnie regularne? Takie brwi ma też Kim Kardashian, aby osiągnąć taki efekt można je regularnie malować, albo po prostu zrobić sobie makijaż permanentny brwi.

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] WŁOSY długie, ciemne, z refleksami. Długie włosy to HIT warszawskich salonów. Panie osiągają często taki efekt przedłużając swoje pukle w salonach fryzjerskich!

[dropcap_green] 4 [/dropcap_green] ODWAŻNE STROJE to sedno, obie modelki uwielbiają kusić i prowokować. Chociaż obie sa z kimś związane to nie przeszkadza im wzbudzać podziw u płci przeciwnej!