Właśnie odbyła się premiera filmu ,,Pod mocnym aniołem” z czołówką polskich, znanych aktorów. Film porusza niestety ważny w Polsce problem alkoholowy, a Robert Więckiewicz zagrał w nim podobno swoją ,,rolę życia”. Nudziara zwróciła uwagę na kilka par celebrytów, którzy dumnie na premierę przybyli…

Które sławne pary prezentowały się najlepiej? Czy, aby takie kreacje nadają się na premierę kinową? Kto na plus, a kto na minus?

BRODZIK  & WILCZAK

sławne pary

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak fot. KAPiF

Ta sławna para za rozgłosem nie przepada, odkąd Asi urodziła się dwójka bliźniaków jest totalnie pochłonięta domem, a jej partner Paweł Wilczak nadal kontynuuje karierę, ale bardziej teatralną niż filmową. Czasy Magdy M. Brodzik ma dawno za sobą, ale tą stylizacją przypomniała, że ma gust  potrafi się ubrać świetnie! Brodzik niedawno skończyła 40 lat i jest dowodem na to, że można wyglądać super w tym wieku. Czarna sukienka z ciekawym dołem do klasycznych czarnych kozaków i ramoneski – świetny wybór! Paweł również wygląda dobrze, ale mógłby zainwestować w nieco ,,młodszą” wersję siebie!

WOJEWÓDZKI Z DZIEWCZYNĄ

słynne pary

Kuba Wojewódzki z dziewczyną fot. KAPiF

Fiu, fiu to chyba coś poważnego, bo Kuba Wojewódzki zabiera Renatę Kaczoruk na większość ważnych eventów! Zawsze pod rączkę, ona za nim. Czy coś z tego będzie? Bardzo możliwe, bo kolorowa prasa donosi, że modelka przeprowadziła się do ,,Króla TVNu”. Wojewódzki jak zwykle niedopasowany ze stylizacją do swojej partnerki. Tak jak dół jeszcze mógłby zostać, tak ,,dresowa” góra pozostawia wiele do życzenia. Renata postawiła na ciemno stalową sukienkę z golfem i botki. Dziewczyna Wojewódzkiego praktycznie w ogóle się nie maluje…Mogłaby chociaż podkreślić oko!

PAZUROWIE

sławna para

Edyta i Czarek Pazura fot.KAPiF

Ta sławna para, Czarek i Edyta po wybuchu ,,afery taśmowej” zapadli się pod ziemię, było kilka prób zabierania głosu w tej kontrowersyjnej sprawie, aż tu nagle małżeństwo pokazało się razem na premierze filmu w kinie. Edyta lubi jasne kolory, miała na sobie obcisłą białą sukienkę i lakierowane, czarne szpilki (niezbyt dobrze to razem się zgrywa), ale za to trzeba żonę Pazury pochwalić za dobry makijaż i świetną, lekką fryzurę. Czarek Pazura wie jak wystylizować się do okazji i tym razem nie zawiódł – klasycznie, ale i dość ,,młodzieżowo”.

Które sławne pary podobają się Tobie?