Zastanawiałaś się kiedyś, czy w showbiznesie istnieje takie pojęcie jak przyjaźń? Szczera i taka na całe życie? Za oceanem, aż huczy jeśli dwie, bardzo sławne kobiety nagle pałają do siebie uczuciem przyjaźni.

Znajomość Kim Kardashian z Paris Hilton miała być po grób, niestety skończyła się szybko i głośno, ale w sumie Kim zyskała dzięki Paris popularność….Jak jest w Polsce?

Przetakiewicz i Lis

Projektantka-milionerka i dziennikarka, która kiedyś była świadkiem na ślubie własnego męża! W latach 90-tych Hanna Smoktunowicz przyjaźniła się z Kingą Rusin – ówczesną żoną Tomasza Lisa, po latach sama wyszła za niego za mąż. Obecnie nowa pani Lis przyjaźni się z partnerką milionera Kluczyka – Janną Przetakiewicz, właścicielką marki La Mania, którą promuje tu i za granicą.

1Lis, Przetakiewicz/KAPiF

Hanna regularnie pojawia się w kreacjach La Manii! Ciekawe, czy to zabieg marketingowy wymyślony przez przyjaciółki, czy Hani po prostu podoba się styl Przetakiewicz? Obie Panie robią się bardzo podobne do siebie fryzurą, make-upem i ciuchami…Czy te sławne przyjaciółki mają szansę przetrwać?

Rogalska i Brodzik

Poznały się w TVNie lata temu i ich przyjaźń uważana jest za jedną z najbardziej szczerych i wspierających w polskim kotle showbiznesu. Dziennikarka i aktorka tak dobrze się znają, że nieraz chwaliły się wspólnymi zakupami w Hiszpanii. Obie twierdzą, że nie kalkulują, a w przyjaźni są długodystansowcami. Gdy ,,Rogal” miała wypadek samochodowy ,,Brodzia” stała przy jej szpitalnym łóżku, a Marzena odwdzięczyła się pomocą, gdy Brodzik urodziła bliźnięta!

3

Rogalska, Brodzik/KAPiF

Te sławne przyjaciółki mieszkały swojego czasu bardzo blisko siebie na Rynku Starego Miasta w Warszawie, przyznają często, że obie pochodzą z małych miast, mają podobny światopogląd. Mają gro wspólnych, śmiesznych sytuacji w wielkich gal, czy np. zakupów na Majorce, razem gotują, przygotowują się wspólnie do gal i twierdzą, że to sławna przyjaźń na całe życie!

Tadla i Młynarska

Tego się chyba nikt nie spodziewał. Była i obecna (?) partnerka Jarosława Kreta zaczęły świetnie się dogadywać. Panie bliżej poznały się stosunkowo niedawno, bo Tadla przeszła do TVP rok temu. Na początku chyba nie przypadły sobie do gustu z racji związku z Kretem, ale teraz sławna przyjaźń jest chyba na dobrej drodze, bo Panie nie mogły się nagadać podczas Ramówki TVP.

2

Młynarska, Tadla/KAPiF

Czy tak nowa przyjaźń ma szanse przetrwać? Panie są w podobnym wieku, obie starają się wyglądać młodo i atrakcyjnie i co najważniejsze – obie są profesjonalnymi dziennikarkami!

Które sławne przyjaciółki przychodzą Ci jeszcze do głowy?