Sławne sesje do Playboya to gwarant sukcesu, a może początek na równi pochyłej? Ostatnio w internecie głośno zrobiło się o sesji Marty Wierzbickiej, czyli serialowej Oli z Na Wspólnej, która wystąpiła w majowej sesji fotograficznej, a później…

pożaliła się w mediach, że Polacy wylali na nią wiadro pomyj i ma nadzieję, że ludzie szybko zapomną…Czy zdecydowanie się na sesję do magazynu rozbieranego dla mężczyzn zagwarantuje sukces, czy może być początkiem wielkiej kariery? Oto kilka sławnych Polek, które zdecydowały się na rozbierane sławne sesje do Playboya i zrobiły to w najlepszym dla nich czasie!

SHAZZA

Pamiętasz gwiazdę muzyki disco-polo Shazzę? Jej piosenki nuciła cała Polska, a disco-polo królowało! Ta sesja do Playboya zdjęciowa dla panów ukazała się w roku 2000, a sama zainteresowana wzięła w niej udział z konkretnego powodu: chciała zmienić swój wizerunek i zostać królową muzyki dance. Gwiazdą nie została, ale ten numer Playboya sprzedał się w gigantycznym wtedy nakładzie! Zdjęcia praktycznie w ogóle nie były retuszowane przy użyciu Photoshopa!

2. KATARZYNA SKRZYNECKA

Aktorka i piosenkarka Katarzyna Skrzynecka też zgodziła się zapozować do Playboya, gdy wydała swoją płytę. Czy to zwiększyło jej popularność? Na pewno o aktorce zrobiło się wtedy głośno, a zdjęcia wyglądały bardzo profesjonalnie, takie sławne sesje do Playboya rozumiemy!

3. ANNA KORCZ

Aktorka znana teraz z serialu Na Wspólnej też wzięła udział w rozbieranej sesji, czy zrobiła to, aby zwiększyć popularność? Wtedy w kinach wyświetlano film z jej udziałem Operacja Samum, który był zrobiony z wielkim rozmachem i na dużą skalę, Anna wcielała się tam w główną rolę kobiecą, sesja w Playboyu na pewno nie zbiegła się z filmem przypadkiem…

4. MARTYNA WOJCIECHOWSKA

Martyna Wojciechowska również wzięła udział w gorącej sesji zdjęciowej, podobnie jak Anna Korcz w sprzyjającym dla niej czasie, rekordy popularności bił wtedy pierwszy polski reality show Big Brother, a Martyna Wojciechowska była jego współprowadzącą.

…Tamte czasy się zmieniły i teraz to celebrytki biją się o rozbieraną sesję w Playboyu. Czy sławne sesje do Playboya mogą przynieść im sławę? Chyba tylko chwilową, jeśli nie będą dalej pracowały….