Śluby gwiazd bywają bardzo wystawne, sławy dwoją się i troją, żeby wyszło idealnie i chociaż większość otwarcie deklaruje, że nie życzy sobie fotoreporterów i prasy, to mamy wrażenie, że gwiazdy chętnie pozują do pierwszej ślubnej fotografii prosto przed paparazzi…

Który ślub gwiazdy wywarł największe wrażenie? O którym chętnie rozpisywały się gazety? Nas będzie szczególnie interesowała sukienka ślubna, a o piękne, skromne i te z blichtrem nie trudno!

Ślub Joanny Krupy

Obecnie Joanna Krupa jest na topie w USA, będąc jedną z bohaterek kontrowersyjnego reality show ‚The real Houswives from Miami’. O tym ślubie mówiło się już od kilku miesięcy. Koszt takiej uroczystości wyniósł aż milion dolarów, a goście bawili się w ekskluzywnym hotelu Hyatt w Carlsbad w Kalifornii! Obrączka Asi została wyceniona na ponad 24 tysiące dolarów, a motywem przewodnim była biel. Suknia ślubna Joanna Krupy była taka jakiej mogłyśmy się spodziewać – na bogato, wysadzana kamieniami, z długaśnym, falbaniastym ogonem marki Chagoury Couture, warta ok. 90tyś złotych! Nam ta sukienka przypadła do gustu, jest wystawna i z blichtrem, a końcu ślub gwiazdy ma się raz w życiu i tego Joannie i Romainowi Zago życzymy!

 Ślub Adama Sztaby

To były wydarzenie w polskim showbiznesie! Ślub gwiazdy, to nie zawsze ślub Kobiety:) Tym razem w idealnie skrojonym, niebieskim garniturze poślubił córkę Katarzyny Grocholi – Dorotę Szelongowską. Para zna się już od lat i ma kilkuletniego synka! A to dopiero, być na ślubie własnych rodziców. Na imprezie pojawiło się wielu aktorów i ludzi kultury, a ślub gwiazdy Must Be The Music trwał do białego rana! Pani Dorota wybrała skromną i romantyczną, śnieżnobiałą suknię, z jej idealną wręcz figurą wyglądała zjawiskowo!

3. Ślub Roberta Lewandowskiego

Lewy się ożenił! I nie byłoby nic w tym dziwnego, jakby nie fakt, że najlepszy piłkarz Bundesligi ożenił się z Anną Stachurską, sportsmanką, a nie modelką, czy aktorką! Lewy i Ania znają si od lat, ich miłość kwitnie od szkoły średniej, gdzie poznali się na obozie sportowym…Ślub odbył się w mieście Ani, w Serocku. Para bawiła się dobrze w Dworze Złotopolska Dolina, o oprawę muzyczną zadbał Marek Sierocki. Wśród gości nie zabrakło sław takich jak Kuba Wojewódzki. Goście mogli słynąć kajakiem, pojeździć po Wiśle motorówką. Ale weselicho! Anna Stachurska miała na sobie przepiękną suknię ślubną, wyglądała zjawiskowo!