Zostajemy w klimacie blogowym! Moda na blogi przywędrowała do nas z zachodu i ciągle się rozwija, kilka dziewczyn wykorzystało swoją szansę i połączyło przyjemne z pożytecznym. Nagle z dnia na dzień nikomu nieznane dziewczyny zostały celebrytkami! Zobacz 4 najpopularniejsze polskie blogerki:

FASHIONELKA, czyli Eliza Wydrych, blogerka modowa, która na swoim blogu modowym prezentuje główne stylizacje od tych z sieciówek, po te naprawdę drogie. Ale blog Elizy to nie tylko ubrania, ale również kosmetyki i wszystko co modne. Zza szkiełka ekranu uśmiecha się do Nas ładna brunetka, która testuje, poleca i odradza. Pełni rolę takiej internetowej Pytii. Elizie zdarza się nie tylko ubierać i polecać, ale również gotować. Czy ten lifestyle ma dużą popularność? TAK! Magazyn Flesz twierdzi, że zdarza się, iż Eliza dostaje 40-50tyś za miesiąc za pisanie tylko i ich produktach! A za zdjęcie na blogu z linkiem do strony producenta dostaje od 4 do 5 tyś złotych. Czy to wszystko prawda? Nie wiadomo

MAFFASHION, czyli Julia Kuczyńska, nagle stała się tak popularna, że zaprosił ją do programu sam Kuba Wojewódzki, nie wiadomo, czy ze zdenerwowania, czy też nie, MAFFASHION nie miała dużo do powiedzenia na słynnej kanapie TVNu, ale to nie o język chodzi:) Julka prowadzi poczytny blog, prezentuje stylizacje, wykorzystała też propozycję projektowania własnych ciuchów Staff by Maff. Bershka zaproponowała Julca wypuszczenie na rynek własnych T-shirtów z podobizną. Ta słynna blogerka pochodzi z małego miasta!

JESSICA MERCEDES, czyli Jessica Kirschner, kolorowa gwiazda internetu, której stylizacje niekoniecznie wszystkim się podobają. Messica Mercedes pojawia się na wielku galach, bywa na salonach, uśmiecha się do zdjęć. Ta słynna blogerka nic sobie nie robi z krytyki, twierdzi, że moda to jej powołanie. Ile zarabia? Oczywiście to tajemnica, ale Flesz twierdzi, że pokaźne sumki wpadają również na konto panny Kirschner!

CHARLIZE MYSTERY, czyli Karolina Gliniecka wyróżniona na Warsaw Fashion Street aż w dwóch kategoriach! Śliczna, słynna blogerka, której blog to głównie zdjęcia jej samej w modnych stylizacjach.

Widać, że polskie blogerki nabierają tempa! Co o tym myślisz?

materiały: magazyn Flesz nr13/46/,1 lipca 2013

zdjęcia: jemerced.com, madamejulietta.blogspot.com, fashionelka.pl, charlizemystery.com