O co tyle szumu? Odkąd supermodelka pojawiła się w tej spódnicy na finale Top Model 3 nie cichną zachwyty nad jej stylizacją. Polskie gwiazdy oszalały na punkcie tej asymetrycznej kiecki! Skąd pochodzi spódnica Anji Rubik i czy mogę mieć podobną?

Widać, że Anji Rubik spodobał się styl proponowany przez Dom Mody Anthony Vaccarello z naczelnym projektantem, Belgiem, który mimo tak młodego wieku osiągnął w branży modowej chyba już wszystko. Niech Cię nie zmyli włosko brzmiące nazwisko, ten znany projektant mody urodził się w Brukseli i studiował w jednej z najlepszych szkół rzemiosła w Belgi. Vaccarello fascynuje się kobiecymi kształtami i asymetrią, stąd w jego kształtach często znajdziemy różne długości materiału na jednym modelu, tak jak spódnica Anji Rubik z jednej strony dłuższa, z drugiej krótsza.

Charakterystycznym wzorem stał się tutaj metalowy pas, który Nam trochę przypomina ślad po oponie samochodowe, bardzo charakterystyczny i seksowny. Anja już kilkukrotnie prezentowała się w modnych ubraniach od Vaccarello. Czerwona sukienka z błyszczącej skóry to wybór Anji na gali MET, gdzie została okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych gwiazd! Na podobną kreację zdecydowała się inna, znana modelka Adrianna Lima!

Spódnica Anji Rubik to robota Vaccarello z najnowszej kolekcji, z lewej strony dłuższy, czarny materiał, ściągnięty dwoma paskami, z prawej charakterystyczny srebrny pas z kółkami, wszystko ma sprawiać wrażenie wojskowego pasa, widać inspiracje stylem militarnym. Vacarello potrafi opakować asymetrię w tak kobiecą formę, że motywy męskie są praktycznie niewidoczne!

Spódnica Anji Rubik jak i inne produkty z Domy Mody Vaccarello dostępne są w internecie, niestety ich cena przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Za tę spódniczkę, trzeba zapłacić w sprzedaży internetowej aż 9 825zł, z przesyłką wychodzi okrągłe 10 tysięcy!

Wiesz ile kosztują te sukienki Vaccarello? 16934 tyś (długa) i 14272 tyś (krótka), to zawrotne ceny, ale towar luksusowy, ręcznie robiony i charakterystyczny. Zastanawiamy się jaka jest Twoja opinia o tak niebotycznych cenach za ubrania? Opłaca się? Czy, wiesz, że sukienki internetowe sprzedają się również do Polski? I to w niemałych ilościach! Ciekawe kogo na to stać…