Kochane Dziewczyny!

Od długiego czasu polowałam na spódnicę typu bombka. Co to za wynalazek? Jest to spódnica mocno rozkloszowana, która wygląda bardzo ciekawie do baletek, choć but na obcasie też pewnie by jej nie zaszkodził. Spódnica bombka chodziła za mną od pół roku i postanowiłam, że zabiorę Męża i wybierzemy się na zakupy. Cel: Spódnica bombka.

Top Secret słynie ze spódnic i postanowiłam, że odwiedzę na początek właśnie Top Secret w celu ustrzelenia tej mojej idealnej spódnicy bombki, ale rozczarowałam się, bo nic ciekawego, adekwatnego do wieku nie znalazłam, więc przeniosłam się do Mohito. I zaczęło się wybieranie, przeglądanie, mierzenie, zastanawianie, aż wreszcie dwie, piękne spódnice bombki wpadły w moje ręce i chwilę później jechały obie do domu na oficjalne mierzenie i pokaz!

W mojej szafie powiesiłam:

  • Spódnicę bombkę kobaltową w drobną jodełkę kolor iście na czasie, wiosna 2014 zarezerwowana jest przecież dla kobaltowego, którego wszędzie pełno, nawet w youtubowych makijażach koleżanek blogujących! Kobaltowy, lub głęboki niebieski jak kto woli bez dwóch zdań pasuje blondynkom, a już tym z niebieskimi oczami to wyjątkowo!
  • Spódnicę bombkę wściekle różową w grubą jodełkę nieco krótsza niż ta kobaltowa, ale wciąż charakterna i pięknie prezentująca się w jasnym, dzienny świetle. Taki wściekły róż jest mi dość obcy, ale prezentowała się tak smakowicie na wieszaku Mohito, że nie mogłam się powstrzymać.

1Spódnica bombka we wzór typu jodełka jest modna w tym sezonie!

Obie zdobyczne spódnice bombki miały bardzo mocno zaznaczony owy efekt bombki, na którym faktycznie mi zależało. Spódnice długo w szafie się nie nawisiały, jedna była bohaterką walentynkową, a druga stała się koleżanką na co dzień, bo kobaltowy łatwo zestawiać z innymi kolorami. I żyli długo i szczęśliwie można by napisać…do pierwszego prania!

Pranie zniszczyło efekt!

Jakież było moje zdziwienie, gdy to delikatnym, ręcznym praniu w płynie do prania Biały Jeleń i klasycznym suszeniu mój upragniony efekt bombki odszedł razem z moim personalnym zadowoleniem! Spódnice owszem są nadal lekko rozkloszowane, ale nieco opadły w dół i automatycznie stały się trochę dłuższe…

2Kobaltowy i wściekły róż to kolory tej wiosny

 Ciekawa jestem, czy macie podobne odczucia co do tego typu spódnic, może jakieś rady dla niezadowolonej posiadaczki dwóch opadniętych bombek?