Cześć Kochane!

Dzisiaj wracam do mojego pomysłu pisania słówka o modzie i w tej odsłonie będę Wam prezentowała różne propozycje zestawień ubrań, które spiszą się na pewne, ważne dla nas okazje. Dzisiaj moja propozycja spódnicy za kolano, która spisze się i do pracy i na randkę!

Randka, czyli czas w którym każda z nas chciałaby prezentować się ładnie, seksownie, świeżo. Dla każdej definicja ładnego ubioru będzie inna. Dla mnie ŁADNIE, czyli uwodzicielsko, kobieco i odrobinę elegancko. A do pracy? Zupełnie odwrotnie! Choć dla mnie, jeden krój nadaje się i do pracy i na randkę…

SPÓDNICA – za kolano

W tym sezonie jesień-zima 2014 bardzo modne będą spódnice za kolano, takie w stylu Ameryki dawnych lat. Nie pasują one każdej dziewczynie, niestety jeśli jesteś niska, albo masz obszerne łydki to taka spódnica raczej nie spisze się na Tobie, ale spódnica za kolano to bezsprzecznie HIT na wielkich wybiegach mody! Z racji tego, że motyw skórzany nadal daje o sobie znać w magazynach modowych wybrałam taką oto spódnicę za kolano:

spódnica

źródło: Mohito, spódnica średniej długości/139,99zł

Prezentowaną spódnicę znalazłam w sklepie internetowym Mohito i od razu się w niej zakochałam. Jest ładnie marszczona, ma bardzo modną długość i dzięki czerni będzie pasowała do większości stylizacji. Ja zestawiłabym ją albo z koszulową bluzką, może jeansową? Albo wręcz przeciwnie ze zwiewną i delikatną propozycją. Ta modna spódnica w tym sezonie bije rekordy popularności!

modna spódnica

Hello girls!

I’ve left the idea of presenting you my views on so called daily fasion. However, I’m comming back to that idea as long as there are girls who would love me to wirte about this. Anyway, today I’m going to present you an ideal idea for a date or job. Immposible? No! This season is reserved for very universal style of midi skirts!

Skirt? Try midi!

Midi skirts were very popular in America long time ago, they remind me of pin up girls with their awesome make-ups. Midi skirst don’t work with every body type, though its popularity is still growing and this fall definietely hitting the roof. I’ve been searching the internet for some midi skirt that I would really like and I found one. This fall leather will be still popular as well so I’ve found the perfect match! Just take a look:

midi skirt

source: Mohito, Leather midi skirt/ 30$

Such skirt can be a great asset to your date look or just regular daily one. You can wear it with your favourite jeans shirt or some elegant blouse if you’re going for a date. All in all, midi skirt is one od my TOP clothes this season.