Styl hometown kojarzy się z dziewczyną z sąsiedztwa, która lubi luz, ale jest również bardzo modna. Spódnica mini nie ma w Polsce dobre opinii, a szkoda, bo świetnie nadaje się do stylu hometown, podkreśli twoje kształty i wcale nie musi być wulgarna i w złym guście!

Nudziara kocha spódniczki plisowane, dlatego przy wyborze stylizacji kierowałyśmy się dwiema wytycznymi. Po pierwsze: musi być spódnica mini, bo to kolejny TREND 2013, jak i muszą być plisy. Śliczną, dziewczęcą spódnicę mini znalazłyśmy bardzo szybko w Top Secret&Friends, a reszta stylizacji? Ile kosztują te modne ubrania? Czy można zestawiać żakiet a la Chanel z nowoczesnymi biker boots?

Jaka stylizacja?

Stylizacja taka, która zachwyci miłośniczki łączenia stylów. Żakiet faktycznie jest w delikatnym stylu retro (a la Chanel) i świetnie wygląda do brzoskwiniowych biker boots z Venezi! W podobnym tonie prezentuje się torba (oversize z charakterystycznymi jetami). Sama spódnica to typowe mini, krótkie, ale nie ma nic wspólnego z wulgarnością. Spódnica wykonana z poliestru i będzie bardzo dobrze się prała! Zobaczmy dokładne ceny i sklepy w których znajdziecie te modne rzeczy:

Gdzie to kupić? Ile to kosztuje?

Żakiet River Island 300zł

Biker boots Venezia 499zł

Bransoletka Mohito 24,99zł

Torebka Mohito 139,99zł

Spódnica mini Troll 79,99zł

Prosto, stylowo i na czasie, to typowy amerykański hometown girl. Będzie pasował zarówno dziewczynie młodszej jak i te straszej, kolory są stonowane, przeważa szarość i brzoskwinia, które zawsze są ciekawym połączeniem. Pamiętaj, że spódnica plisowana wyszczupla figurę i świetnie ukrywa niedoskonałości!