Spódnica z motywem wężowym (nie z samego węża, o zgrozo!) to popularny motyw wśród celebrytów. Motywy zwierzęce kochają towarzyszyć takim gwiazdom jak siostry Kardashian, Blake Lively oraz wielu amerykańskim piosenkarkom jak choćby Rihanna. A jak się noszą polskie gwiazdy?

Dzisiaj nudziara przygląda się stylizacji Joanny Koroniweskiej, która zajęła się reklamowaniem soków owocowych. Na ową promocję Joanna Koroniewska zdecydowała się na dość ,,dziwną” stylizację, na czele ze spódnicą z węża, która jakoś niezbyt zgrała się z pudrowo-cukierkowym kolorkiem bluzki i biało czarnymi butami, zresztą zobacz sama:

 styl Joanny Koroniewskiej

Co poszło nie tak? fot. KAPiF

Aktorka, która zrezygnowała z serialowego tasiemca ,,M jak Miłość” (zastąpiła ją blondynka z reklam Play Basia Kurdej-Szatan) chyba dobrze czuła się w tej stylizacji, bo bez problemu pozowała dziennikarzom, uśmiechała się, poprawiała bluzkę. Ale coś nie zagrało.

spódnica z węża

Joanna Koroniewska fot. KAPiF

Czarno-białe mokasyny to będzie towar wyjątkowo pożądany tej wiosny, ale w zestawieniu z ołówkową spódnicą w węża (z niebieskimi cieniami) wyjątkowo dużo tracą. Poza tym bluzka w odcieniu pudrowego różu mogłaby zostać zastąpiona kremowym lub białym odpowiednikiem, może wyszłoby bardziej surowo, ale chyba ciut lepiej…

Motyw wężowy dobrze zestawiać z:

  • Gładkimi materiałami w neutralnych kolorach np. nude
  • Butami bez dodatkowych wzorów w inne ,,zwierzęta”
  • Torebkami w podobne motywy (ale np. w większym rozmiarze wzoru)
  • UWAŻAĆ na czarno-białe buty i to szczególnie mokasyny, czy baletki

Spódnica z węża MUST HAVE? Z czym nosić?

To trudne pytanie, bo spódnica z węża może mieć wbrew pozorom wiele różnych kolorów i odcieni, ale najbezpieczniej zestawiać ją z :

  • głębokimi granatami i klasycznymi czerniami
  • jako TOTAL LOOK, z bluzką w ten sam motyw!
  • z kolorami typowo cielistymi (np. nude, beż, jasny brąz)
  • UWAŻAĆ na połączenia z koronką – raczej się gryzą

Wężowa od Michaela Korsa

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami i w swojej szafie warto mieć chociaż jedną spódniczkę z motywem wężowym. Skąd ją wziąć? Gdzie dostać? Nudziarze szczególnie spodobała się spódnica z węża od Michaela Korsa, którą można kupić w internecie!

kors

Spódnica Michael Kors (222zł), dostępne na: Nordstorm

Podsumowując, styl Joanny Koroniewskiej tym razem nie zachwycił, ale Asia to taka sympatyczna babeczka, że można jej wiele wybaczyć!