Od pojawienia się w mediach Tańca z Gwiazdami, Polska oszalała na punkcie tańczenia! Najwięcej na programie, oprócz gwiazd, zyskali chyba tancerze i tancerki. Wielka popularność i pieniądze to kuszące kęski, więc tancerze wyłonieni z castingów stali się bożyszczami!

Wśród nazwisk, które zaistniały dzięki programowi tanecznemu wsławili się m.in. Rafał Maserak, Robert Kochanek, Edyta Herbuś, Izabela Janachowska i wielu, wielu innych…

Ale chyba najwięcej na programie zyskała właśnie Edyta Herbuś i mimo, że Tańca z Gwiazdami już dawno nie oglądamy to Herbuś jest bardzo aktywna na warszawskich salonach, lubi bywać i prezentować swoje modne ciuchy.

w stylu Edyty Herbuś

Edyta Herbuś/KAPiF

Edyta, czyli…

Herbuś pochodzi z Kielc, to tutaj przez lata szkoliła się pod okiem surowych nauczycieli i tutaj poznała swojego partnera tanecznego i długoletniego partnera Tomka Barańskiego, który występował jako uczestnik w You Can Dance oraz jako tancerz w Tańcu z Gwiazdami. Później Herbuś przeprowadziła się do Warszawy i nastąpił burzliwy okres w którym związana była z ,,bad boyem” Dawidem Ozdobą (polskim Cheep&Dales’em).

styl Edyty Herbuś

Edyta Herbuś/KAPiF

Kariera i miłość

Kariera i sława przyszła właśnie w Tańcu z Gwiazdami, tańczyła z wieloma partnerami, ale chyba jej pląsy z jednym z braci Mroczek widzowie pamiętają najlepiej!

Obecnie tancerka jest związana z reżyserem operowym Mariuszem Trelińskim, który jest w stolicy ważną personą. Para rozstawała się i schodziła ze sobą, ale to chyba miłość, mimo, że na portalach chodziły plotki o ,,dużej wolności” w związku pary. Na pewno przy Mariuszu Edyta rozkwitła i świetnie się ubierała, czyżby partner pomagał w wyborach modnych ciuchów? A może to Edycie wyostrzyło się oko na fajne ubrania?

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś/KAPiF

W stylu Edyty Herbuś

Styl Edyty Herbuś zawsze miał coś w sobie, ale nudziarze wydaje się, że tancerka coraz lepiej radzi sobie w branży modowej…Nudziara lubi styl Edyty Herbuś, dlaczego?[list_style_star]

  • Niezobowiązujący – Edyta stawia na ,,młodą elegancję”, lubi pokazać się w sukni do ziemi na ważnej gali, ale gdy impreza jest miejska woli założyć luźniejsze rzeczy, a stylizację podkreślić super dodatkami!
  • Seksowny – tancerka wie jak uwodzić, nie pokazuje wszystkiego (jak niektóre celebrytki), ale duży wycięcie w sukienkach, czasem mocny, podkreślający dekolt i aż robi się cieplej!
  • Na czasie – zawsze dopasowany do okazji i modny w danym sezonie
  • Z polskimi akcentami – lubi polskich projektantów za co też się chwali!
  • Kolorowy z dodatkami – fuzje kolorów plus oversizowe torebki i modna biżuteria![/list_style_star]

Podoba Ci się styl Edyty Herbuś? Co doradziłabyś naszej dzisiejsze gwieździe?