Hanna Lis (Smoktunowicz) przeżywa drugą młodość, jakby odrodzenie. Co się stało, że dość surowy styl Hanny uległ tak diametralnej zmianie? Dlaczego dziennikarka zdecydowała się porzucić garnitur i szpilki na rzecz kobiecych sukienek, dopasowanych spódnic z baskinką, romantycznych bluzek? Nudziara ma wrażenie, że Hanna Lis wygląda lepiej niż 20 late temu! Co lub kto namówił Hannę do zmiany stylu?

Ile ma lat?

Czy wiesz, że żona kontrowersyjnego dziennikarza Tomasza Lisa, Hanna Lis, mama dwójki dorastających córek (Juli i Anki), kończy w tym roku 43 lata? Sama Hania przyznaje, że ma świadomość upływającego czasu i wie co to jest PESEL, a o cellulicie, zmarszczkach nie myśli, twierdząc, że teraz przeżywa najlepszy okres w życiu. W wywiadzie jakiego ostatnimi czasy udzieliła Vivie zaprzecza jakby chodziła do fryzjer kilka razy w miesiącu, na masaże również nie jest skora, bo jej wrodzone ADHD powoduje, że nie może wytrzymać w spokoju kilku minut, o czym wiedzą wszystkie makijażystki w telewizji!

Operacje plastyczne?

Hanna zaprzeczyła również, że miała operację plastyczną, a już na pewno nie miała poprawianych policzków: ,,(…)to wielki kompleks, przecież nieustannie słyszę, że są spod skalpela. Już kiedyś prostowałam, ale na nic się to nie zdała, więc wywieszam białą flagę i przyjmuję z pokorą i dalej będę czytać, iż chirurg spieprzył sprawę, pompując je (POLICZKI) do monstrualnych rozmiarów(…)”

Styl Hanny Lis

Hanna Lis/Jesienna ramówka TVP/KAPiF

Styl Hanny Lis: KTO za tym stoi?

Zdecydowana zmiana z surowych reguł telewizyjnej garsonki i czarnych szpilek do kobiecych, subtelnych stylizacji to zasługa Joanny Przetakiewicz i marki La Mania, za którą stoi. Hania przyznaje, ze w ubraniach swojej przyjaciółki Joanny czuje się dobrze, ubrania La Mania to połączenie ponadczasowości, piękna i klasyki i taki styl Hanny Lis to właśnie to o czym zawsze marzyła, niestety realia telewizji kiedyś i dzisiaj były zupełnie inne, sztywne i każda z dziennikarek (szczególnie Telewizji Publicznej w której Hanna pracowała) miały niejako narzucony dress code.

Jak Ci się podoba nowy styl Hanny Lis?

Materiały: Krystyna Pytlakowska/Viva!/nr 17 (431) 14 sierpnia 2013/str 12-15