Kochamy styl Jackie Kennedy pierwszej i najbardziej eleganckiej damy Ameryki!. Jej prosta elegancja wchodzi w romans z efektownymi dodatkami, a całość wygląda zjawiskowokobieco, skromnie i dystyngowanie. Każdy facet się za Tobą obejrzy! Do pracy, na półoficjalne spotkanie, a nawet na co dzień, stwórz styl podobny do Jackie Kennedy i przyciągaj na wiosnę!


Jackie Kennedy kochała pudełkowe żakiety, baletki, beżowe buty z elementami czerni, ołówkowe spódnice, delikatne sznury pereł, torebki w stylu Chanel, duże okulary, regularne torebki, kolorowe rękawiczki, proste wiosenne płaszcze (tzw. prochowce) i bluzki zapinane na perełkowe guziczki. Lubisz taki styl?

1. Malinowy poranek

Subtelnie i kobieco. Jasno malinowa sukienka np. z Reserved, prosta z niezaznaczoną talią (można odciąć paskiem, ale wtedy straci smak) i do tego czarne, klasyczne baletki, które też możesz kupić w Reserved za 69,99zł. Do tego dodajsą torebkę w stylu Chanel np. z Prima Mody za 499zł oraz sznur pereł marki Apart za 459zł.

2. Śniadanie u Tiffaniego

Groszki zawsze były faworytem nudziary, bo prezentują się dobrze praktycznie w każdej stylizacji. Sukienka w drobne groszki dostępna jest np. w  Quiosque za 159,99zł, połącz ją z malutką torebką na łańcuszki (dostaniesz taką w Top Secret, 39,99zł). Do tego człółenka na klockowym, niskim obcasie (Baldowski, 180zł) oraz bransoletka z pereł (Accesoriaze, 25zł)

3. Spacer po parku

Wiosenny spacer? Jackie założyłaby pewnie wygodne baletki (Reserved 69,99zł), do tego dobrze skrojony w talii płaszczy w kolorze beżowym/kawowym (Top Secret 139zł), różowe rękawiczki ((H&M 79,99zł). Całość łączą mode okulary z różową poświatą (Reserved 39,99zł)

4. W porze obiadowej

Tak możesz się ubrać na lunch, czy romantyczną kolację z ukochanym. Buty na niskim obcasie np. z Reserved w kolorze cielistym (129zł), do tego biało-czarna, bardzo modna w nadchodzącym sezonie wiosna 2013 sukienka ( też kupisz w Reserved, 119zł) oraz torebka-puzderko (Reserved, 39,99zł). Do całości pasuje skromna bransoletka np. Apart za 299zł (srebro z perłami).

 5.Kobiece popołudnie

Klasyczna bluzka z białym, haftowanym kołnierzem ( może z Top Secret za 79,99zł), do tego plisowana spódnica (Top Secret 99zł), baletki w kolorze rudym (Reserved 39,99zł) oraz delikatne kolczyki z perełkami Apart (69zł)

Styl Jackie Kennedy jest tak urokliwy i niepowtarzalny, że warto go chociażby czasem naśladować, była ikoną stylu i mody i moda gwiazd powinna inspirować się Jackie, ale była również bardzo silą kobietą i powinna stać się dla Nas wzorem do naśladowania.