Joasia Krupa uchodzi za jedną z najseksowniejszych modelek na tym globie, jej kariera ruszyła w Polsce do przodu dzięki kontrowersyjnemu programowi Top Model na TVN. Jaki jest styl Joanny Krupy?

Chyba każda pamięta słynne już wypowiedzi Anny Bałon, czy płacz Pauliny Papierskiej. Ale z tych wszystkich dziewczyn, które do dzisiaj próbują zaistnieć w polskim showbiznesie najwięcej na programie zgarnęła sama prowadząca Joanna Krupa.

Asia to typowa kokietka, ma piękne blond włosy, duże usta i kształtne ciało (część to zasługa chirurgii plastycznej do której Asia się przyznaje). Jaki styl preferuje amerykańsko-polska celebrytka? Czy w naszym kraju dziewczyny ubrałby się tak na ulicę jak Asia w Los Angeles? Cechy stylu Joanny Krupy:

1. Asia Krupa lubi sukienki podobne do stylu amerykańskiej divy Beyonce. Króciutka sukieneczka, cała w cekinach, do tego złota torebka (Asia stawia na blichtr). Joanna Krupa zakłada często bardzo wysokie złote buty (dobrane do torebki). Niektóre z Was mogą stwierdzić, że styl Joanny jest dość kiczowaty – ale na pewno działa na facetów, a przede wszystkim na jednego – właściciela znanego klubu Myth, Romaina Zago, który jest zakochany w swojej żonie do szaleństwa, co możemy na bieżąco śledzić w reality show, w którym Asia jest jedną z celebrytek. Na jaką okazję mogłybyście się tak ubrać? Na Sylwestra, Andrzejki i nawet do ekskluzywnego klubu muzycznego, a takich coraz więcej w Polsce…

2. Asia nie pogardzi również seksowną klasyką, często ma na sobie czarne, długie sukienki, nas interesuje szczególnie zdobiona góra kreacji Joanny, pięknie połączone są elementy złotej biżuterii z materiałem, sukienki są wykonane z czarnego atlasu Dodatkowo, sukienki Asi Krupy mają często biżuteryjne dodatki jak np. złota żmijka która jakby oplata biust Asi jest świetnym rozwiązaniem. Do takich zestawów można by dołączyć jakiś piękny wisiorek z zielonym, dużym oczkiem. To ubranie jest totalnie w stylu Joanny Krupy, modelka bowiem lubi długie sukienki z prostym dołem i seksowną górą!

 3. Najczęściej jednak styl Joanny Krupy to krótkie sukienki, kobiece! Odsłania swoje opalone nogi, które pięknie przyozdabia srebrnymi bucikami. W tak bogatych sukienkach nie ma prawie żadnych dodatków, ani biżuterii, ani nawet kopertówki, modelka nie przepada bowiem za dodatkami, sama twierdzi, że najlepiej czuje się w skromnych dodatkach, ale kobiecych ubraniach i tak na ręce widać tylko bardzo delikatną bransoletkę. Sukienki często dają efekt push up, podkreślają kobiece kształty.

Podsumowując, styl Joanny Krupy jest dość wyzywający (ostatnio pokazała się w totalnie prześwitującej bluzce bez stanika!), ale bardzo kobiecy i seksowny, modelka wie, czego chce, lubi podkreślać swoje atuty, sama twierdzi, że podoba się sobie, nie ma kompleksów i bierze życie takim jakie jest. Co sądzicie o takim seksownym ubieraniu się?