Małgorzata Kożuchowska od lat zaskakuje wysmakowanym style i gustem modowym. Jej nie przydarzają się wpadki! I kto za tym wszystkim stoi? Można by pomyśleć, że gwardia stylistów, ale skądże! Styl Małgorzaty Kożuchowskiej to połączenie jej własnych pomysłów, z kilkoma radami męża i przyjaźnią z polskimi projektantami mody. Co z tego wszystkiego powstaje? Minimalistyczny, kobiecy, seksowny styl Małgorzaty Kożuchowskiej, która idzie z duchem czasu i oprócz eleganckich sukienek, pozwala sobie nawet na sportowe buty z fantazyjną małą, czarną!

Małgosia na prezentacji ramówki TVP

Powoli sezon jesienny, a z nim ramówki największych stacji telewizyjnych i celebryci na czerwonych dywanach! Na jesiennej ramówce TVP nie mogło zabraknąć Małgosi Kożuchowskiej, która gra jedną z głównych ról w lubianym i bardzo popularnym serialu ,,Rodzinka PL”. Co miała na sobie aktorka? Jak zwykle nie zawiodła i przykuła uwagę wszystkich fotografów, a to za sprawą swojej sukienki do kolan od Nicolasa Kirkwooda w kolorze turkusowym, z bardzo modnymi w tym sezonie printami etno. Tak sukienka Małgorzaty Kożuchowskiej okazała się HITEM nie do przebicia, a sama aktorka czuła się wyjątkowo dobrze w stylizacji! W podobnym designie utrzymane zostały buty:

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska/Ramówka TVP/KAPiF

buty1

Stylowo na ramówce TVNu!

Styl Małgorzaty Kożuchowskiej mogłyśmy również podziwiać na jesiennej ramówce TVNu! Co tym razem włożyła na siebie zdolna aktorka? Minimalistyczna i zwiewna sukienka w kolorze czarnym z fantazyjnym dołem zestawiona została z butami zakrytymi, na szpilce japońskiego projektanta Yohji Yamamoto. Całość prezentowała się lekko i bardzo stylowo, a aktorka potwierdziła, że wie jak dobrze wyglądać. Zauważ, że Kożuchowska raczej nie przepada za dodatkami, a jeśli już to stawia na kopertówki i elegancką biżuterię. HIT!

Ramówka jesienna TVN 2013

Małgorzata Kożuchowska/Ramówka TVN/KAPiF

buty2

Obie stylizacje bardzo spodobały się nudzi@rze, proste, bezpretensjonalne i glamour. Ciekawe, czy Ty byś się tak ubrała? Przypominamy, że Małgorzatę Kożuchowską będziemy mogli oglądać i w TVP i na TVNie w ,,Prawie Agaty”, gdzie wciela się w rolę stanowczej, ale samotnej pani prokurator Okońskiej. Czy Marek wróci do niej? A może Okońska znajdzie sobie kogoś nowego? Tego wszystkiego dowiemy się już od września!