Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać osobowości, która szybko zaistniała w świecie  mediów i zdobyła wielką popularność w kilka miesięcy. Kto to taki? Oto styl Małgorzaty Rozenek! Żona aktora teatralnego (mniej znanego w świecie seriali) Małgorzata Rozenek. Ostatnio rozszalała się burza na temat tego ile Małgorzata ma lat? Bo jeśli jest po 40-stece (dwa lata temu wypowiadała się, gdzieś właśnie dla TVN Style chyba i na dole był napisane 41, więc teraz miałaby jakieś 43 lat) i jeśli tyle ma to faktycznie jest zadbana i doskonale trzyma formę. Ale Rozenek uparcie twierdzi, że ma 34 lata i denerwuje się, gdy portale plotkarskie pytają ją o wiek. Dzisiaj nie o wieku, ale o stylu ubierania, bo chociaż daleko jej do Victorii Beckham, to przyznajemy, że Perfekcyjna Pani Domu stara się o miano najlepiej ubranej Polki…

Kilka słów o makijażu Gosi na początek: bez wątpienia Perfekcyjna Pani Domu makijażu sobie nie żałuje, jest on dość ciężki, prawdopodobnie na początku nałożone jest sporo bazy pod podkład, dodatkowo Rozenek stawia n  wyrazistość, jej ulubionymi kolorami cieni do powiek są beże, które łączy ze złotem, kości policzkowe dość mocno podkreśla bronzerem lub różem brzoskwiniowym, co daje wrażenie, iż twarz jest smuklejsza.

A jaki jest styl Małgorzaty Rozenek? Perfekcyjna Pani Domu lubi dość obcisłe ubrania, najczęściej sukienki (często własnego projektu, sama przyznaje, że chciałaby w przyszłości projektować ubrania). Nam podobała się bardzo w stylizacji w Balu Fundacji TVN, gdzie zjawiła się w przepięknej czerwonej sukience, z bardzo długim rozcięciem, które odsłaniało nogi Małgosi. Przyznajemy, że ta stylizacja była trafiona w 10. Do tego Rozenek dobrała delikatne szpilki i bransoletkę na rękę, nic nie jest tutaj przesadzone, dodatki pasują do siebie idealnie i styliści Małgorzaty spisali się na medal (chociaż sama twierdzi, że stylistów nie wynajmuje).

Na co dzień styl Małgorzaty Rozenek jest bardzo miejski, kobiecy styl. Lubie koszule z kołnierzykami (szczególnie te jasne niebieskie), klasyczne niebieskie jeansy i baletki (w większości odcinków widać, jak Gosia jest ubrana ( elegancko tylko na koronację oraz test białej rękawiczki). Większość kobiet oglądając jej program może czerpać inspiracje na co dzienne ubieranie. Małgosia nie przepada chyba za dodatkami, bo rzadko je nosi.

Inspirujące dla Was mogą być kapelusze, które PPD zakłada (najczęściej w kolorze nude, czyli cielistym beżowym, które w tym sezonie znajdziecie w Top Secret). Właściwie to kolor beżowy często Małgosi towarzyszy i szczerze mówiąc, to jest to kolor mush have, wyglądamy wtedy bardzo świeżo i czysto.

Co ciekawe, PPD preferuje dość sztywne materiały, które prezentują się bardzo elegancko. Spójrzcie tylko na jej stylizację w tej rozkloszowanej sukience, wygląda naprawdę zjawiskowo! Dodatkowo widać, że Małgorzata Rozenek lubi ciemny kolor opalenizny, jej ciało jest lekko hebanowe i nie jest to prawdopodobnie opalenizna naturalna, możliwe, że Małgosia stawia na jakieś kremy, balsamy brązujące, chociaż równomierność na ciele mogłyby wskazywać na solarium. Pamiętajcie dziewczyny, że jeśli będziecie trzymały umiar, to możecie sobie pozwolić na takie wizyty, byle byście nie przesadzały, bo to nie jest już glamour!