Budzi spore kontrowersje, szczególnie po występie u Kuby Wojewódzkiego, gdzie opowiadała jak bardzo nie lubi swoich piersi, sprytny dziennikarz podchwycił jednak żale i zrobiła się niezła afera przypieczętowana sesją młodej gwiazdy w Playboyu! Na co dzień również możemy podglądać jej życie, bo prowadzi własnego vloga. Marta Wierzbicka pnie się w górę, chociaż za swoje słowa musi czasem przepraszać!

Dzisiaj nudzi@ra podgląda styl Oli z Na Wspólnej, a raczej styl Marty Wierzbickiej, która nie określa się mianem szafiarki (jak inne celebrytki), ale przyznaje, że lubi modę i często z nią eksperymentuje. Jaki jest więc styl Marty Wierzbickiej?

Nuda?

Co to to nie! Marta preferuje młodzieżowy styl z kobiecymi wstawkami, jest ciekawie, kolorowo i powiewa ,,zachodem”. Tytułowa Ola z Na Wspólnej nie boi się łączyć białego kostiumu (marynarka/spodnie cygaretki) z niebieskimi, sportowymi butami, czy sukienek z białymi butami. Twierdzi, że najlepszą bazą do stylizacji codziennej i na big eventy jest beż (np. beżowa luźniejsza sukienka).

3

Marta Wierzbicka/Ramówka TVN/KAPiF

Jej stylizacje są niezobowiązujące, pasują do wieku dziewczyny. Marta lubi spodnie cygaretki, widać, że dobrze się w nich czuje. Jeśli sukienka to raczej luźna niż obcisła. Romans z koronką? To raczej na wielkie wyjścia, z którymi przyznaje, że ma zawsze problem. Na co dzień wybiera materiały oddychające i lekkie, takie, w których czuje się luźno.

1

Marta Wierzbicka/Pokaz mody Paprocki&Brzozowski/KAPiF

Buty, buty, buty…

Styl Marty Wierzbickiej wzmacniają zawsze ciekawe dodatki np. neonowe torebki, okulary kujonki i przede wszystkim buty. Kolorowe, soczyste, niezobowiązujące, podglądane zapewne na zachodzie, stylowe i prezentujące najnowsze trendy w modzie. Jeśli stylizacja jest mocno wzorzysta (np. kwiatowe cygaretki) Marta decyduje się wtedy na łagodniejsze buty, najczęściej w jednym odcieniu (np. brąz, rudy, czy nude), takie właśnie brązowe peep-toe założyła na pokazie mody Paprocki&Brzozowski. 

styloli

Przy stylizacjach jeansowych szaleje z asymetrią, jak np. na Ramówce TVNu, gdzie zaprezentowała się w jeansowym pajacyku i brzoskwiniowych szpilkach z ostrymi noskami. Białe sandałki to wybór dopasowany do luźnej sukienki typu baggy, którą Marta złożyła specjalnie na pokaz Mohito!

styl Marty Wierzbickiej

Marta Wierzbicka/Pokaz mody Mohito/KAPiF

Jak Ci się podoba styl Marty Wierzbickiej? Ubrałabyś się tak?