Istnieje przekonanie, że Polska moda jest daleko w tyle za tą zachodnią, ale polska street fashion zaczyna powoli przypominać modę uliczną Londynu. A jak ubierają się polskie gwiazdy? Czy jest wśród nich ikona stylu? Wybrałyśmy dla Was polskie, dobrze ubrane aktorki. Oto styl polskich aktorek TOP 3

Jaki jest styl polskich aktorek? Wybrałyśmy 3 najlepiej ubrane Polki:

MAŁGORZATA SOCHA

Jak dla nudziary Małgosia Socha jest najlepiej ubraną gwiazdą polską! Małgorzata przeszła dużą metamorfozę, współpracuje głównie z polskimi projektantami, jest zawsze ze smakiem i seksownie, styl Małgorzaty Sochy to kobieca, zwiewna elegancja, w jej szafie jest dużo koloru nude i beżów, Małgorzata lubi drapowania i zwiewne materiały. Ale jej styl to również pazur! Czasem wkłada motywy skórzane, czy brokatowe. F&Ls szczególną uwagę zwraca na torebki – kopertowe, skromne! Gosia potrafi ubrać się stosownie do okazji, jeśli to wielka gala – zakłada sukienkę, jeśli wypad do miasta- casualowe rurki i klasyczne szpilki. Ten styl Małgorzaty Sochy dostaje 10/10!

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Tutaj nie oceniamy gry i dokonań aktorskich, tylko styl, a Marta Żmuda-Trzebiatowska wie jak się ubrać, żeby wyglądać dobrze, ukryć pewne niedoskonałości i podkreślić atuty. Marta twierdzi, że stylizacje wybiera przeważnie sama, z rad stylistów korzysta rzadko. Styl Marty-Żmudy Trzebiatowskiej przypomina styl Nowego Jorku, dużo tutaj beżów, kremu, pastelowych kolorów wzmocnionych kontrastującymi, mocnymi dodatkami! Marta często decyduje się na odcienie oranżu w tym brzoskwinia, mocny pomarańcz, stonowany łosoś.  Brawo!

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA

Została obwołana ikoną stylu, według nas to po prostu dobrze ubrana aktorka, którą stać na to, żeby tak wyglądać, ale jednego nie można jej odmówić: modowego przeczucia! Mamy wrażenie, że Małgorzata zawsze wyprzedza o krok wszystkie swoje koleżanki z branży jeśli chodzi o super trendy stylizacje. Widać inspiracje modą paryską: prostą, minimalistyczną, często jednokolorową bez tłoczeń i nadmiernego wzornictwa, to sprawia, że ubrania Małgorzaty Kożuchowskiej są lekkie, ale dystyngowane. Czy potrafi zaszaleć? TAK! Wkłada wtedy błyszczące, lśniące sukienki z odsłoniętymi plecami i wygląda w nich świetnie. Inne polskie aktorski modą pozazdrościć Pani Małgosi stylu! Wiesz, że w wyborze duży wpływ na styl Małgorzaty Kożuchowskiej ma jej mąż?

Który styl polskich aktorek podoba Ci się najbardziej?