Coś dla Kobiet ekstrawaganckich, tęczowe buty z kolekcji United Nude. Te damskie buty zaskoczą Cię designem. Te stylowe buty wychodzą spod ręki holenderskiego architekta!

Dlatego dużo w nich udziwnień, kształtów i architektonicznych pomysłów! Są fantazyjne i wysmakowane, znane na całym świecie, oryginalne i niespodziewane wręcz połączenia materiałów stawia markę United Nude w światowej czołówce producentów damskiego obuwia…

Architekt i designer Rem D KoolHaas miał marzenie, ktróre w 2003 roku nabrało kształtów! Razem ze swoim wieloletnim przyjacielem Galahandem Clarkiem stworzyli kolekcję jednych z najbardziej niewiarygodnych damskich butów. Do dziś mają rzesze wiernych klientek, które tylko czekają na to co nowego i dziwnego wymyśli Rem. Wśród dziwnych kształtów przypominających bryły i charakternych obcasów F&Ls zwrócił uwagę na kolorową kolekcję botków od United Nude. Ciekawi cię jak wyglądają te stylowe buty?

Stylowe buty wykonane są z kolorowych nici, które wszywane są odpowiednio w fakturę takiego buta. Czy wiesz, że buty od United Nude możesz kupić już w Polce? Te buty dostępne są w sprzedaży wysyłkowej!

Te stylowe buty w kolorach tęczy to nie tani wydatek, za parę trzeba zapłacić w granicach 660zł, ale warto chociaż na nie popatrzeć i wiedzieć, że ludzie są pełni ciekawych pomysłów! Wbrew pozorom do tak kolorowych butów nie jest łatwo dobrać odpowiednią stylizację, taką, aby pasowała do siebie i jeszcze nie gryzła się z kolorowymi butami. Jeśli masz kolorowe buty damskie ( a zapewne posiadasz takie obuwie letnie) decyduj się na ciemniejsze kolory. Możesz postawić na fiolet, wrzos, czy nawet niebieski. Kolorowe buty nie lubią jasnych kremów, kości słoniowej i beżu, źle wyglądają również z kolorami typowo pastelowymi.

Jeśli spodobał Ci się ten niesamowicie dziwny design butów dla kobiet to spójrz na inny projekt Rema D KoolHaasa, tym razem są to modne buty na płaskiej podeszwie, czarne baletki, ale bardzo niespotykane i wyróżniające się wśród zwykłych butów dla różnych Kobietek!