Nudzi@ra jest świeżo po ważnym, stołecznym evencie Róże Gali podczas którego gwiazdy dwoiły się i troiły, żeby wyglądać najlepiej! O kim pisały media? Na pewno o kreacjach kontrowersyjnych, ale nudziara postanowiła skupić się na naprawdę pięknych sukienkach gwiazd…

Czerń i kremowa biel to dwa kolory, które są HOT tego sezonu i na takie właśnie rozwiązania zdecydowały się gwiazdy (bądź ich styliści?) z pierwszych stron gazet.

Oto RANKING z cyklu sukienki gwiazd, które naprawdę zrobiły wrażenie:

1. DODA W STYLU PARYSKIM

Sukienka Dody zaskoczyła jak nigdy! Nie dość, że Rabczewska zaprezentowała się w najmodniejszym kolorze tego sezonu (bieli), to jej krój spodobałby się nawet topowym polskim projektantom mody! Sztywna, gorserowana góra i lekko rozkloszowany dół, asymetryczny. Czegóż chcieć więcej? Taki krój będzie bardzo pożądany na nadchodzące Sylwestra.

sukienka gwiazdy

Doda/KAPiF

Na pochwałę zasługują również złote szpilki z ostrymi noskami oraz miętowa torebka! Niestety, stylista fryzur Dody i makijażysta mogliby się bardziej postarać. Dorota o niebo lepiej wyglądałaby w upiętych włosach i bardziej wyrazistym make-upie. Co Ty o tym sądzisz?

2. DOROTA GARDIAS NA BOGATO!

Sukienka Doroty Gardias nie dała przejść obok siebie niezauważona. Strojna i bogata, a co najważniejsze dopasowana – po pogodynce w ogóle nie widać, że niedawno urodziła córeczkę Hanię. Sukienka gwiazdy to klasyczny, czarny gorset i syrenowaty dół cały w piórach zakończonych drobnymi, okrągłymi łuskami! Świetny wybór Pani Doroto!

sukienki gwiazd

Dorota Gardias/KAPiF

Całości stylizacji pogodynki dopełnia mocno zaznaczone oko na kolor turkusowy i duże kolczyki w klipsowym stylu. Czyżby Dorota zatrudniła nowego stylistę?

3. PAZURA JAK Z USA

Ostatnia sukienka gwiazdy to wielki krok dla żony Cezarego Pazury – Edyty, która nie słynęła z dobrego gustu, ale odkąd jest z Czarkiem to nie ta sama Edyta Zając! Świetne ciuchy, buty i makijaż, nie można również zapominać o ciekawych fryzurach. Tym razem kremowa, długa sukienka z mega wycięciem zrobiła furorę na Różach Gali.

sukienki gwiazd

Edyta Pazura/KAPiF

Do tego złota kopertówka i wysokie buty w kolorze nude. Edyta Pazura ma również świetny, naturalny makijaż i beżowe paznokcie. Żona Czarka (która urodziła przecież dwójkę dzieci) wygląda jak z czerwonego, amerykańskiego dywanu!

KtórE sukienkI gwiazd podoba Ci się najbardziej?