Ta skromna, niebieska sukienka, którą Kate Middleton założyła w dniu swoich zaręczyn z Williamem zmieniła losy malutkiej firmy Issa z Wielkiej Brytanii i postawiła ją paradoksalnie nad przepaścią bankructwa!
Jak to się zaczęło?

Kate Middleton długo czekała na ten dzień, kilkuletnia para miała swoje wzloty i upadki, zdarzało im się zrywać i wracać, po tych wszystkich przejściach Kate Middleton doczekała się tego i ogłosili razem z Williamem swoje zaręczyny! Zaciekawienie mediów było olbrzymie! Nie tylko ze względu na sukienkę, ale też pierścionek, który nosiła Księżna Walii Diana Spencer, matka Williama! Kobiety na całym świecie od razu zaczęły googlować w poszukiwaniu tego pierścionka i dokładnie takiej samej szmaragdowej sukienki!

Sukienka Kate Middleton robi zamieszanie!

Okazała się, ze sukienka Kate Middleton pochodzi z małej firmy odzieżowej Issa prowadzonej przez młodziutką projektantkę z Londynu; Danielle Hayeyel i jej przyjaciół studentów! Gdy ilość zamówień osiągnęła skalę globalną Daniella wbrew pozorom była na granicy rozpaczy, bo jej pracownicy nie nadążali w produkcji sukienki! Wtedy na pomoc przyszła córka milionera, właściciela harrodsa,  Camilla Al Fayed. Dziewczyny umówiły się, że Camilla daje fundusze na produkcję i zgarnia 51% akcji firmy. Kobiety szybko znalazły wspólny język, zatrudniły profesjonalną kadrę,  wynajęły wielki magazyn produkcyjny i ruszyły z impetem!

Globalna spółka

Obecnie Issa jest rozchwytywaną firmą odzieżową, a Camilla Al Fayed i Daniella Haleyel współpracują po dzień dzisiejszy. Dzięki tej egzotycznej współpracy sukienki nabrały również nutki orientalnego powiewu (dzięki córce Mohameda Al Fayeda), sklep powiększył swój asortyment, a główne skrzypce gra oczywiście sukienka Kate Middleton, którą teraz można nabyć również w wersji ciążowej. To taka historia sukienkowego Kopciuszka z happy endem!

Ile to kosztuje?

Issa sprzedaje sukienki 24/7, czy dziennie, do pracy i na spacery. Mają kobiece kroje, są kolorowe i dopasowane w talii. Sukienki dziennie wahają się cenowo od 1500zł-2000zł! Na polskie pieniądze to bardzo dużo, ale pamiętajcie, że to realia z UK!

Sukienki wieczorowe to szyk i kobiecość, pasują właśnie Kobietkom w przedziale wiekowym 25+, ceny podobne jak przy sukieneczkach dziennych. Ciekawe, czy inne sukienki również są w stylu Kate Middleton?

Podoba Ci się taki styl?