Polujesz na sukienki w stylu gwiazd? Rihanna, która jest obecnie rozchwytywana (chociaż nie podobało jej się w Polsce!) lubi kontrowersję i tak jest również w jej ubiorze. Zbliża się sezon imprezowy i przyda Ci się ładna sukienka, którą wzbudzisz spore zainteresowanie. Ubrałabyś się tak? A może styl Rihanny jest zbyt odważy dla Ciebie?

Styl Rihanny…

Młoda gwiazda muzyki pop eksperymentuje tak z modą jak i z makijażem, czy paznokciami. W jej garderobie dużo inspiracji stylem Jamajki, lubi oversizowe swetry, soczyste kolory na ubraniach, printy zwierzęce i motywy etniczne. Dużo w tym unieładu i chaos i mimo, że styliści biją na alarm Rihanna konsekwentnie brnie w swój charakterny styl inspirując Kobiety na całym świecie. Szczególnie chętnie piosenkarka upodobała sobie motywy zwierzęce. W swetrach, T-shirtach, czy sukienkach z kotami, gorylami, papugami możemy oglądać divę nie tylko na co dzień, ale również na wielkich galach!

sukienka Rihanny

Rihanna/Instagram

Kolory gwiazdy pop

Jakie kolory lubi Rihanna? Przeważa czerwień, żółć i złoto, ale nie zabraknie również klasycznej czerni, czy bieli. Ciuchy Rihanny mają się wyróżniać, więc nikogo nie dziwi, że na jednej gali piosenkarka występuję w zwiewnej i kobiecej sukience w kolorze krwistej czerwieni od Valentino, żeby później zaprezentować się w podartych jeansach i kolorowym T-shircie z dwuznacznym napisem. Do tego ostro zakończone, długaśne paznokcie w stylu hippie i Rihanna gotowa!

Sukienki w stylu RiRi

Jeśli szukasz sukienek w których będziesz się wyróżniała, to Rihanna ma dla Ciebie podpowiedź. Dwie sukienki, które nie pozwolą przejść obok obojętnie. Obie sukienki są dopasowane, podkreślą kobiece kształty.

Sukienka z gorylem – czarna, klasyczna z nadrukiem goryla z przodu to HIT! Sukienka Rihanny ma półokrągły dekolt i długi rękaw składający się z drobiutkiej, przezroczystej siateczki.

sukienka1

Sukienka z gorylem/areyoufashion.com

Sukienka z nadrukiem motylaszalona, nawiązująca do stylu hippie, z geometrycznym printem i długim rękawem. Zwróć uwagę jakie buty dobrała do tego piosenkarka.

styl Rihanny

Sukienka z motylem/areyoufashion.com

Która sukienka Rihanny spodobała się bardziej? A może piosenkarka ma zbyt kontrowersyjny styl jak dla Ciebie? Jedno jest pewne RiRi lubi być w centrum uwagi, co pokazuje swoim strojem i zachowaniem.