Nadchodzą Święta, a stacje prześcigają się w propozycjach świątecznych programów. W TVP1 od lat trwa tradycja ,,Świąt z Jedyną”, gdzie gwiazdy nagrywają specjalne życzenia, śpiewają kolędy, a nawet łamią się opłatkiem…

Na tegorocznym nagraniu ,,Świąt z Jedynką” pokazała się aktorka i partnerka Macieja Dowbora – Joanna Koroniewska i pomimo, że Asia zdecydowała się na najmodniejsze tego sezonu kroje i kolory to, według nudziary, coś poszło nie tak, bo stylizacja ,,zjadła” sympatyczną aktorkę, która zupełnie ,,zginęła” w tych kolorach.

W dzisiejszej odsłonie nudziara podpyta stylisty jak się nie ubierać, na co uważać przy wyborze stylizacji i w jakim kolorze wygląda się dobrze?

Ubranie Koroniewskiej na –

jak się nie ubierać

Joanna Koroniewska/KAPiF

Niby wszystko bardzo na czasie; sukienka rozkloszowana w kolorze łososiowym, szpilki na wysokim obcasie w kolorze cielistym matowe, do tego bardzo delikatny makijaż i niedbałe loki. Można by powiedzieć, że taką stylizację widuje się na największych wybiegach mody. Ale coś nie zagrało, bo według nudziary, Joanna Koroniewska wyglądała dość nie korzystnie. I mowa nie tylko o stylizacji, ale również makijażu, który nie uratował Asi. A tutaj porównanie do dobrze ubranej Ady Fijał:

sukienka rozkloszowana

KAPiF

Co się w takim razie stało? Jak unikać efektu ,,zlania” stylizacji z ciałem? Nudziara zapytała stylisty!

Stylista radzi

Faktycznie, czasem kupimy sobie bardzo modne ubrania, ale na nas nie wyglądają tak jak na inne kobiecie w internecie, czy w gazecie. To tak jak z perfumami; na ciele jednej kobiety zapach układa się znakomicie i utrzymuje długo, a inne ta sama buteleczka może, kolokwialnie ujmując ,,śmierdzieć” i się nie trzymać. Skąd te różnice? To feromony, nastrój, a nawet cykl miesięczny może o tym decydować.

Oto rady uniwersalne na co zwracać uwagę, przy dobieraniu modnych ciuchów:

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] KOLOR SKÓRY/KARNACJA – Kobiety z jasną lub bardzo jasną karnacją (większość Polek) powinna unikać kolorów łososiowych, chociaż już w odcieniach pudrowych (np. różu, czy pasteli) wygląda się zdecydowanie lepiej. Gdy wybierasz jasne rzeczy przy jasnej karnacji pamiętaj o zdecydowanym kolorze pomadki np. róż, czy czerwień. Zdecydowanie nie polecam wtedy cielistych szpilek (a jeśli już jesteś uparta to tylko lakierowane).

Koroniewska

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] DODATKI absolutne minimum to bransoletka, łańcuszek, a może zegarek. Jeśli Koroniewska założyłaby chociaż perełkową bransoletkę zmieniłoby to cały charakter stylizacji. Nie bój się wybierać taniej, sztucznej biżuterii. Rzeczy tego typu stają się coraz bardziej popularne, a cały zachód już z nich chodzi!

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] WIEK dopasowuj kreacje do wieku, kobiecie po 30stce nie pasuje już kusa spódniczka, ale skórzana dużo przed kolano i owszem!

[dropcap_red] 4[/dropcap_red] SUKIENKA ROZKLOSZOWANA– pamiętaj, że sukienka rozkloszowana nie pasuje wszystkim kobietom, zakładaj taką jeśli masz dość chude łydki, kobietki z bardziej obfitymi łydkami taka sukienka mocno skróci, da efekt,,przysadzistości”