Nudzi@ra jest świeżo po pokazie FLESZ FASHION NIGHT. Co to za wydarzenie? Polska moda chce dorównać tej z amerykańskiej półki i w jednym miejscu organizuje pokaz na którym mogą się zaprezentować różni projektanci. Tegoroczny Flesz Fashion Night zgromadził wiele znanych nazwisk, jedni chcieli się pokazać, a projektanci zachęcić do swoich kolekcji. Ze znanych nazwisk ze świata projektowania pojawili się: Maciej Zień, Paprocki&Brzozowski, Łukasz Jemioł, Bohoboco, Teresa Rosati, Joanna Klimas, Mariusz Przybylski, Izabela Łapińska, Gosia Baczyńska i LaMania, a więc same sławy!

Nudzi@ra szczególną uwagę zwróciła na sukienki gwiazd polskich. Na pokazie dominowała czerń, raz dłuższa, raz krótsza, ale czerń. Która gwiazda zaprezentowała się najlepiej? Oto nasze typy:

1. Aneta Kręglicka

Była Miss i bizneswoman, która rzadko ,,bywa” tym razem przybyła i zdobyła serca swoją stylizacją. Aneta miała na sobie białą, rozkloszowaną sukienkę z mocno zaznaczonymi ramionami, sukienka Anety Kręglickiej szyta na zamówienia. Kręglicka prezentowała się zjawiskowo, do tego wybrała mocny makijaż smokey eye. Gdy Aneta stanęła do zdjęć, pozostałe sukienki gwiazd prezentowały się dość skromnie na jej tle!

sukienka Anety Kręglickiej

Aneta Kręglicka/KAPiF

makijaż Anety Kręglickiej

2. Paulina Krupińska i Marcelina Zawadzka

I znów Miss wiedziały jak zwrócić na siebie uwagę. Widać, że obie Panie, albo pałają do siebie dużą sympatią, albo jest im razem raźniej, bo pozują razem do zdjęć i dobrze się dogadują. Paulina, która na co dzień lubi aktywny styl życia i ubiera się na luzie założyła prostą, minimalistyczną sukienkę pokrytą koronką, mocno błyszczącą z efektownymi rękawami a la piórami, Marcelina z kolei wybrała sukienkę w stylu Domu Mody Valentino. Te sukienki gwiazd okazały się HITAmi na pokazie!

Paulina Krupińska

Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska/KAPiF

mis

3. Julia Kamińska

Na salony wróciła również tytułowa BrzydULA, która tym razem wybrała skromną, czarną, błyszczącą sukienkę z bardzo mocno odkrytymi plecami. Czyżby Julka przekonała się, że jednak jest bardzo kobieca? Nudzi@ra zwróciła uwagę na oczy Kamińskiej, nie do końca wiadomo, czy Julka ma aż tak niebieski kolor, czy to efekt soczewek. Tak, czy owak aktorka prezentowała się klasycznie i ładnie. Ale ona schudła! Czyżby szykował się powrót do którejś ze stacji telewizyjnych?

oczy Kamińskiej

Julia Kamińska/KAPiF

pokaz5