Kochasz sukienki? My bardzo i to szczególnie te piękne, wiosenne. Są takim powiewem nowej, pachnącej pory roku! Sukienka na wiosnę musi mieć kilka wymaganych…

…rzeczy: musi być lekka, przewiewna, w pięknym kolorze! Dodatkowo, rozmiar musi być idealnie dopasowany do Twojej sylwetki, a to wcale nie takie proste. Każda sieciówka ma teraz swoją własną rozmiarówkę i tak w 36 w Zarze będzie większe niż 36 w River Island! Jakie sukienki na wiosnę zawładnęły naszymi sercami w miesiącu kwietniu? Te z Top Secret! Zwiewne, troszkę przypominające lata 60., kobiece i pełne wdzięku!

Oranż jest modnym kolorem 2013! Sukienka w takim właśnie kolorze  to idealna sukienka na wesele, ma wszystkie HITY tego sezonu: cienkie ramiączka, baskinkę i świeży kolor pomarańczowy. Dodatkowo jest z bardzo dobrze piorącego się materiału!

Bardzo mocnym akcentem są sukienki wyjęte z lat 60.! Stylowe i również modne sukienki na wiosnę. Plisowania dodają im w tym sezonie niesamowitego uroku, jak dla nudziary kokardy przy nich wyglądają charakternie i słodko i  design oddaje dokładnie ducha tamtych lat!

Biel i czerń są nieśmiertelne, a w tym sezonie przeżywają po prostu oblężenie! Wszystkie Kobitki chcą wyglądać elegancko. Żeby rozjaśnić stylizacje ubierają ją z rażącymi butami na obcasie!

Turkusowy zawrót głowy, sukienki na wiosnę mają być również praktyczne, a ta właśnie taka jest! Nie będziesz czuła się w niej ściśnięta, to dobry model dla Kobiet, które nie przepadają za eksponowaniem swoich atutów wraz z pierwszymi promykami światła. Sukienka jest skromna, ale ma to COŚ!

Głęboki lazur to ulubiony kolor gwiazd Hollywood, rzuca się w oczy, pasuje zarówno blondynkom (podkreślając kolor ich oczu), jak również brunetkom (Salma Hayek wprost kocha pokazywać się właśnie w takich kreacjach). Sukienka zestawiona jest z czarnym paskiem, ale Ty możesz zaszaleć i spróbować połączyć inny świeży kolor np. oranżowy i dobrać do tego rażące oranżowe buty (to wersja dla odważnych)

A Ty, już kupiłaś sobie pierwszą, wiosenną sukienkę?