Małgorzata Rozenek, czyli nasza polska Perfekcyjna Pani Domu lubi błyszczeć. I chociaż często w wywiadach podkreśla, że cały szum medialny, jaki zrobił się wokół niej był niezaplanowany i nie była na niego zbytnio gotowa, to chyba Rozenek świetnie radzi sobie w świecie polskiego szołbizu, jest zawsze modnie wystylizowana!

Podobno polscy projektanci sami dopraszają się, aby szyć dla Małgosi i z czystym sumieniem można by napisać, że sukienki Rozenek to takie małe ot couture!

Nudzi@ra wybrała trzy kreacje, które szczególnie wpadły w oko. Te sukienki Rozenek szczególnie podkreślają kształty, są wystawne, ale i bardzo kobiece. Ciekawe którą założyłabyś na wielką galą? W jakim kolorze jest najlepiej Perfekcyjnej Pani Domu?

1. KRWISTA CZERWIEŃ

sukienki Rozenek

Małgorzata Rozenek/KAPiF

Ta sukienka Perfekcyjnej Pani Domu zrobiła furorę na Balu Fundacji TVN. Krwista czerwień to ulubiony kolor Valentino, ale ta sukienka nie była projektu słynnego domu mody, ale rodzimych projektantów. Sukienka przypominała tą w której wystąpiła kiedyś Angelina Jolie robiąc międzynarodową furorę dzięki bardzo mocno odsłoniętej jednej nodze! Do tej sukienki Gosia dobrała błyszczące buty w kolorze srebrnym i cielistą kopertówkę. Jak wyszło?

2. NA BOGATO

sukienka Perfekcyjnej Pani Domu

Małgorzata Rozenek/KAPiF

Kolejny rok i kolejna kreacja na Balu Fundacji TNVu, szyta przez polskich projektantów specjalnie dla Perfekcyjnej Pani Domu, jedyna w swoim rodzaju, czarny, satynowy dół i bardzo bogata góra pewna błyszczącej koronki z barokowymi wzorami. Na palcu prawej ręki wielki pierścień z oczkiem w kolorze sukni i czarna, skromna kopertówka. Nie za poważnie?

3. SEXY BEIGE

małgorzata rozenek

Małgorzata Rozenek/KAPiF

Sukienki Rozenek nie bywają kapryśne, nic z nich ,,nie wypada” przez przypadek jak innym celebrytkom, te ubrania Małgorzaty Rozenek są dopracowane w 100%, po prostu perfekcyjne!

Ta sukienka szczególnie wpadła w oko nudziarze, bo jest seksowna, kobieca i bardzo modna. Pomysł na design może przydać się nawet nam, bo krawcowa z powodzenie może uszyć taką sukienkę. Beż to zdecydowanie kolor Gosi, pasuje do koloru jej skóry. Tutaj, do krótkiej i popielatej sukienki został doszyty pas jedwabnego materiału w odcieniu ciemniejszym. Efekt gwiazdorski! Do tego cieliste, mega wysokie peep toe i strojna kopertówka z ćwiekami!

Która sukienka Małgorzaty Rozenek podoba Ci się najbardziej?