W tym miesiącu pojawił się kolejny, najnowszy trend w modzie i znów jest czarno-biały! Skusisz się i zagrasz w szachy?

Trzema ważnymi trendami tego sezonu była czerń, biel i szachownica. Niedługo trzeba było czekać, żeby projektanci największych sieciówek połączyli te trendy i tak oto powstał najnowszy trend nie tylko tego lata, ale również nadchodzącej jesieni: szachownica.

Który Dom Mody lansuje wzór szachownica? Oczywiście Luis Vuitton, który do szachownicy po prostu wraca po latach. Regularna szachownica na ubraniach została zaprezentowana w kolekcji Luisa Vuittona na Paryskim Fashion Weeku w propozycjach Ready-To-Wear 2013. I jak? Świat mody od razu zachwycił się i szachownica na ubraniach zagościła w propozycjach sieciówek!

Luis Vuitton proponuje tzw. TOTAL LOOK, czyli szachownica na ubraniach wszędzie i spódnica i bluzka i sukienka – wszystko w regularną szachownicę. Zauważ, że Dom Mody bawi się jedynie wielkością szachownicy – jeśli spódnica ma dość duże kwadraty, to góra – małe, albo na odwrót. Taki look Cię wyszczupli. W modzie również kombinezony i bralety, czyli jednym słowem zawrót głowy! Zwróć uwagę na buty z kolekcji Vuittona, ostre, wręcz przerysowane noski, płaskie, wiązane z przodu- jesień będzie należała właśnie do takich bucików!

No dobrze, ale gdzie znaleźć takie ubrania w szachownicę? Czy wzór szachownica jest łatwy do upolowania? Obecnie TAK!

Buty w szachownicę Aldo to nie tylko drobna szachownica, ale również najmodniejszy obcas tego sezonu. Wyglądają trochę jak buty z Alicji z Krainy Czarów, obecny koszt to ok. 230zł

 

Jesteś przekonana? Podoba Ci się szachownica na ubraniach?