Zastanawiasz się jaki szampon do włosów wybrać? Większość szamponów do włosów wcale nie daje takich zniewalających efektów jak w reklamie, dlatego warto poczytać opinie internautek i wybrać taki, który poleca większe grono ,,testerek”.

Dzisiaj nudziara zwraca uwagę na szampon do włosów po koloryzacji, zarówno do włosów blond jak i do tych ciemnych i przedstawia znaną markę fryzjerską MATRIX oraz szampon Biolage Colorcaretherapie z ekstraktem z orchidei i filtrem UV. Czy faktycznie warto kupić sobie litrową butelkę szamponu za ok.60zł? Na ile starcza taka butelka i czy ten szampon do włosów sprawdza się na żywo?

Dobry szampon, bo…

Szampon do włosów MATRIX Biolage Colorcaretherapie sprawdza się na włosach, dzięki niemu włosy są bardziej nawilżone, ładnie lśnią, u blondynek potrafi wydobyć platynowe refleksy, włosy nie przetłuszczają się po nim szybko i co najważniejsze szampon tak pięknie pachnie, że temu zapachowi po prostu nie można się oprzeć! Szampon dostaje dość pozytywne opinie w internecie. Szampon jest bardzo wydajny, dobrze się pieni, więc butelka powinna starczyć na 2-3 miesiące przy rozsądnym użytkowaniu.

szampon do włosów

Szampon MATRIX Biolage i odżywka Al Latte Crema

Odżywka to podstawa!

Po umyciu włosów nadal masz problemy z tym, że plączą się, ciężko je rozczesać i wymodelować? Jeśli tak, to potrzebujesz odżywki do włosów, która je wzmocni za zapewni podwójne nawilżenie. Ciężko zdecydować się na jedną odżywkę, kiedy na półkach sklepowych tyle pięknych i niestety drogich buteleczek kusi swoją zawartością. Jeśli jeszcze nie masz tej idealnej odżywki do włosów to nudziara poleca spróbować taniej i sprawdzone odżywki fryzjerskiej Al Latte Cream z ekstraktami mlecznymi, za litrową tubę odżywki zapłacisz ok. 10-13zł w drogerii kosmetycznej, albo na internecie, a zakup na prawdę się opłaca. Odżywka z tej serii jest lekka, nie uczula, jest to produkt do spłukiwania (trzymaj od 5-10 minut), to odżywka do włosów nadaje Twoim włosom połysk i przede wszystkim twoje włosy dadzą się normalnie rozczesać!

A może jedwab…

Na końcówki włosów warto również nakładać płynny jedwab, przesusz dokładnie swoje włosy i na lekko mokre końcówki nałóż płynny jedwab do włosów z firmy Joanna (ok. 12zł). Zobaczysz jak końcówki będą pięknie lśniły!