Victoria i David, Doda i Radek Majdan, Cheryl i Ashley Cole…Piosenkarka i piłkarz, jeśli taka para pojawi się na horyzoncie w showbiznesie od razu wzbudza wielką uwagę mediów! I tak jest tym razem, bo w tym tygodniu wybuchła plotka, że Wojciech Szczęsny spotyka się z Mariną! Ile w tym prawdy?

Szczęsny i Marina są razem? Takie połączenie wzbudza zawsze błyski fleszy i podsyca naszą ciekawość! Pewne jest tylko to, że Marina – polska piosenkarka popowa, związana kiedyś również z Wojtkiem, tylko Łozo Łozowskim znanym z zespołu Afromental i programu Must Be The Music, świętowała swoje urodziny w grupie przyjaciół, na zdjęciu wstawionym na swojego Facebooka widzimy kilka znanych twarzy z imprezy, a w tym uśmiechniętego Szczęsnego, bramkarza reprezentacji Polski oraz klubu Arsenal Londyn:

Pikanterii dodaje fakt, Szczęsny i Marina bawili się na jej urodzinach i Wojtek jako pierwszy składał Marinie życzenia, podając piękny tort z zapalonymi świeczkami z okazji 24 urodzin piosenkarki!!!

Co na te rewelacje sam piłkarz? Na razie Wojtek Szczęsny nie wydał żadnego komentarza.

Czyżby dziewczyną na zdjęciu i nową, największą pasją piłkarza była właśnie sympatyczna piosenkarka? Porównując zdjęcia obojga widać, również, że w weekend podróżowali bardzo podobnymi, prywatnymi samolotami, więc możliwe, że coś jest faktycznie na rzeczy! Czyżby Szczęsny i Marina mieli się ku sobie?

O Wojtku Szczęsnym i jego dziewczynach plotkuje się już od dawna. Z Polski wyjechał ze swoją dawną sympatią, jednak już od dłuższego czasu krąży informacja jakoby rozstał się ze swoją dawną dziewczyną. Po Warszawie chodziła również plotka, że dziewczyna Wojtka Szczęsnego, to była dziewczyna Artura Boruca, czyli piękna modelka i studentka psychologii Uniwersytetu Warszawskiego Sara Faraj. Czyżby i te informacje okazały się plotką?

Cóż się dziwić, że Wojtek Szczęsny podoba się pięknym Paniom, jest bardzo sympatyczny, co pokazał goszcząc w programie u Wojewódzkiego, który nie zjadł go na przysłowiowe śniadanie, odpowiadał bardzo inteligentnie! Na dodatek to znany piłkarz, dobrze sytuowany i przystojny! Czego chcieć więcej. Zobaczymy, czy Marina dołączy do popularnego grona WAGs!