Nie wiem jak to się mogło stać, że nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z kosmetykami Golden Rose! Wiele dobrego słyszałam na temat tej firmy…I zdarzyło się tak, że znów moja gadatliwość doprowadziła do nowych kosmetycznych odkryć! Przez zupełnym przypadek wdałam się w rozmowę z Panią ze stoiska Golden Rose, a ta namówiła mnie na dwa odcienie!

Linia Pomadek z woskiem pszczelim

Szminki Golden Rose mają w sobie perłowy błysk, wosk pszczeli zawarty w składzie ma nawilżać usta (co akurat może działać niestety zupełnie odwrotnie znając działanie wosku pszczelego), a sama szminka sprzedawana jest w imponująco dużej kolorystyce. Pomadka kosztuje 8,60zł za sztukę. Niestety szminki mają pewne wady, których nie da się ukryć i za niecałe 9zł dostajemy coś za coś.

szminka golden rose

Moje dwa kolory stycznia…

NUMER 92 – Szminka w odcieniu różu, coś pomiędzy delikatnym kolorem, a wściekłym. Kolor od razu skojarzył mi się z 916 z Inglota, który bardzo lubię. Różowa szminka lekko przyciemnia niestety zęby, więc trzeba uważać z intensywnością koloru…

szminki golden rose

NUMER 98 – Szminka w odcieniu delikatnego nude, czyli zgaszonego beżu. Kolor pasuje do większości stylizacji, będzie ładnie zestawiał się ze smokey eye jak również z delikatniejszym makijażem np. w odcieniach łososia. Taka beżowa szminka to HIT nadchodzącej wiosny 2015!

Zalety:

  • Cena – bezdyskusyjnie 8,60zł to dobra cena za 4,2 g produktu
  • Gama kolorystyczna – od niewinnego różu po głęboki burgund, wiele przepięknych kolorów
  • Gustowne pakowanie – przypomina pomadki z wysokiej półki, nie powstydzimy się jej wyciągnąć z torebki
  • Zapach – pachnie jak krem, dla niektórych będzie to jej duża wada, a nie zaleta

golden rose

Wady:

  • Słaba trwałość – trzyma się na ustach około 3-4 godzin
  • Wysusza – winowajcą może być tutaj wbrew zamierzonemu celowi wosk pszczeli
  • Podkreśla skórki – na nawilżonych ustach tego nie będzie
  • Może ważyć się na ustach – to tylko podejrzenie biorąc pod uwagę dwa powyższe punkty:)

różowa szminka

Kupię więcej?

Jasne, że tak! Szminka za 9zł w tak szerokiej gamie kolorystycznej to i tak spore odkrycie, biorąc pod uwagę fakt, że nagrywając chociażby filmiki na yt moje Widzki oczekują tej różnorodności na moich ustach:)

*Szminkę w odcieniu 92 różową mam na ustach w filmiku tutaj

*Szminkę w odcieniu 98 nude mam na ustach w filmiku tutaj