Święta tuż, tuż. W niektórych domach do kolacji wigilijnej zasiadacie  w kapciach, są jednak takie domy, gdzie domownicy ubrani są od stóp do głów. Dzisiaj proponujemy dopełnienie dla perfekcyjnej pani domu w wigilijny czas: czółenka, piękne, lśniące i seksowne.

Butik Kazar słynie z niezwykle seksownych kobiecych linii obuwia, tym razem również nie zawiódł i stworzył błyszczące, eleganckie i zmysłowe szpilki idealne na Wigilię, ale i na Sylwestra…

Tak jak zwykle w modzie bywa, trendy obuwnicze również zataczają krąg i znów wraca moda na szpilki z ostrymi czubkami. Te szpilki Kazar są dość mocno wycięte, mają cienkie obcasy o wysokości 10, 5 cm, są bardzo eleganckie i stylowe. Możesz tutaj dostać modne, kobiece buty z ostrym noskiem w kolorach złotym i srebrnym!

Dodatkową ich zaletą jest to, że są to buty niesamowicie wygodne, przetańczysz w nich zdecydowanie całą noc! Te buty Kazar dostępne są w dwóch kolorach: klasycznym czarnym z czerwonymi wykończeniami oraz złotym z czarnymi wykończeniami. Fantastyczną i całkiem nową rzeczą jest tutaj szycie z tyłu. Szpilki Kazar zakończone są jakby gorsecikiem, co jest bardzo seksownym elementem i świetnie będzie komponowało się z rajstopami ze szwem z tyłu. Za te czółenka Kazar zapłacić trzeba, aż 469zł. Ale kobiety, które raz kupiły szpilki Kazar zapewne odkładają na kolejną parę:).