Czy istnieją szpilki doskonałe? Takie, w których mogłybyśmy bez skrępowania chodzić codziennie? Nudzi@ra ma wielką słabość do damskich butów na obcasie i dzisiaj przedstawia szpilki, które możemy nazwać wygodnymi…

Pamiętaj,  że gdy decydujesz się na szpilki, oprócz tego, że przymierzysz buta, zawsze poproś w sklepie o drugiego i przejdź  dwa razy długość sklepu, niestety, ale bucik, który mierzysz z wystawy jest już rozbity przez inne Kobiety i potem może okazać się, że buty są za ciasne! Kolejną rzeczą, o której trzeba pamiętać jest wysokość i kształt obcasa, jeśli wcześniej nie nosiłaś obcasów zacznij od 7 cm, wprawione dziewczyny mogą pozwolić sobie na 10 cm i więcej!

Jakie szpilki mogą być określone mianem wygodnych?

Wygodna od Baldowskiego

Pierwsza propozycja to czółenka Baldowski model 664 w kolorze nude z naturalnej skóry, pięknie wykończone, z czerwonymi podeszwami. Te damskie buty są z lakierowanej skóry, dodatkowo mają platformę 2,7cm plus 13 cm obcas. Te szpilki są dla Kobiet, które chodzą na obcasach na co dzień. Buciki nie są tanie, kosztują obecnie 459zł, ale warto je mieć, bo są wygodne, ładnie dopasowują się do nogi i efektownie wyglądają!

Czerwień z Venezi

Czerwone szpilki Venezia z ostrym noskiem, z naturalnej skóry. Buciki są lakierowane i teraz są na przecenie, zapłacimy za nie 299zł, obcas ma 10cm, ale dzięki miękkiej skórze i bezszwowemu wykończeniu, buty są bardzo wygodne!

Miękkie z Kazara

O tych czółenkach już pisałyśmy, dostajemy bardzo dużo pozytywnych opinii na ich temat, są bardzo miękkie i idealnie dopasowują się do stopy, to buty damskie Kazar z naturalnej skóry lakierowanej z obcasem o wysokości 10,5 cm, wykończone beżem, eleganckie i do wszystkiego, będą pasować młodszej jak i starszej Kobietce. Koszt tych bucików to 449zł.

Ryłko również ma!

Szpilki Ryłko ze skóry licowej z nowej kolekcji wiosna/lato 2013 w bardzo modnym kolorze kości słoniowej, bardzo ciekawe wycięcie z przodu i dość atrakcyjna cena 259,90zł. Buty podobno bardzo wygodne i miękkie, obcas razem z platformą mają 11 cm.

Czółenka pomarańczowe Ryłko z obcasem 10 cm i naturalną skórą, te damskie buty są lakierowane i dobrze dopasowują się do stopy, dodatkowym plusem jest ich atrakcyjna cena 269zł, można je nabyć w sklepach stacjonarnych już dziś!