Niedawno pisałyśmy, że w tym sezonie bardzo modne będą soczyste kolory szpilek i już pojawiają się pierwsze powiewy tej mody. W Reserved pojawiły się limonkowe szpilki, które przyciągają swoim kolorem i kształtem. Jakie modne ubrania dobrać do takich bucików? Warto je mieć, czy nie są kiczowate?

Te limonkowe szpilki na dość niskim obcasie będę fajnie wyglądały z chabrowym kolorkiem marynarki i prostymi, mocno wytartymi, jasnymi jeansami rurkami. Jeśli chcesz wyglądać nowocześnie to trzeba postawić na modny kolor 2013, czyli przybrudzony róż/malina (tutaj zaakcentowany na dużej torebce). Do chabrowej marynarki możesz dobrać również jakiś dodatek z biżuterii właśnie w kolorze malinowym.

Gdzie to kupić? Ile to kosztuje?

 

Marynarka River Island 175zł

Jasne jeansy rurki River Island 175zł

Malinowa torebka Venezia 279zł

Żółte szpilki Reserved 129zł

Do takiej stylizacji pasują również kwiatowe i modne perfumy. Nie wybieraj zapachów bardzo słodkich, przy takich kolorach warto pachnieć czymś wiosennym, strzałem w dziesiątkę mogą okazać się perfumy Donny Karan DKNY zielone jabłuszko, owocowe, nie duszące,trwałe, z przeważającymi nutami jabłka, ogórea, grapefruita, magnolii, białej konwalii, róży i fiołka. Koszt to ok. 150zł za duży flakonik perfum.

 

Nowocześnie i bardzo świeżo. Zobaczysz, że w tym sezonie polska ulica będzie bardzo kolorowa. Przy wyborze marynarki pamiętaj, że im dłuższa tym lepsza, ta z River Island ma bardzo ładnie wyszyte kieszenie (długie). Długa marynarka optycznie Cię wydłuży. Takie limonkowe szpilki na obcasie możesz zakładać na co dzień, nie wstydź się wyśmiania, bo koleżanki będą się pewnie na Tobie wzorować, jeśli mają internet (a większość ma) to pewnie również podglądają najnowsze trendy w modzie