Macie już swoje faworytki? Dzisiaj o 21.30 pierwszy półfinał 3 edycji jednego z naszych ulubionych SHOW TOP MODEL, która z pięknych dziewczyn dostanie się do finału? Która będzie brała aktywny udział w Fashion Weeku? Sesja i półfinał odbywały się w Indiach…

…ale co będzie działo się w dzisiejszym odcinku? Przypominamy dziewczyny, które staną do rywalizacji do finału Top Model, w którym to już nie Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawido Woliński i Kasia Sokołowska będą wybierać – ale my! I wybór będzie zależał od nas. Ile dziewczyn zostało i której my kibicujemy.

Justyna Pawlicka – przesympatyczna uczestniczka Top Model, mimo, że jej wzrost może być przeszkodą na wybiegach mody, Justyna świetnie radzi sobie w sesjach zdjęciowych. zawsze uśmiechnięta, nie robi problemów, duża pokora i pracowitość, czy to wystarczy do finału?

Zauzanna Kołodziejczyk – z odcinku na odcinek zaskakuje, przyznajemy, że myślałyśmy, iż odpadnie w przedbiegach, ale jest coraz lepsza, bardzo charakterna i uparta. Podoba nam się nie tylko jej upór, ale też dość łagodny charakter, mimo tej otoczki. Nudziara typuje właśnie ją na zwyciężczynie, ale to się okaże!

Renata Kurczab – od początku wyróżniała się, chociaż mamy wrażenie, że jakby przygasła w ostatnim tygodniu. Czy Top Model finał będzie z jej udziałem? Nudziara jest przekonanq, że tak! Ale kto wie…

Tamara Subbotko – ostatnio portale plotkarskie rozpisują się nad jej kreacją założoną na jedną z imprez, wyglądała bardzo skąpo, ale skupmy się na Top Model finał. Czy Tamara się nadaje? Wszystko będzie zależało od tego co pokaże na Fashion Weeku, czy poradzi sobie z presją? Lubisz ją?

Marcela Leszczak – dość zamknięta w sobie, na początku wydawała się dość niesympatyczna, ale okazało się, że Marcela ma taki charakter i raczej to nie od niej wychodziły awantury w Top Model. Myślisz, że dziewczyny z zazdrości ją zaczepiały? F&Ls myśli, że dostanie się do finału, ale w dzisiejszym odcinku zobaczycie, ze Marcelina miała problemy z językiem angielskim w Indiach:( Przypomina Ci to coś?

Klaudia Strzyżewska – jak dla nudziary najmniej charakterystyczna uczestniczka Top Model, czy dostanie się do finału? Obstawiamy, że nie, ale wybory jurorów pozostają wielką zagadką. Zobaczymy dzisiaj jak sobie poradzi…. Nasze trzy typy: MARCELA, RENATA, ZUZA. A Twoje?

Top Model finał zapowiada się bardzo emocjonująco! Środa 21. 30 na TVN