Top Secret jak zwykle na wysokim poziomie, jesień 2013 zapowiada się różnorodnie, barwnie i kobieco. Każda Pani i ta młodsza i starsza znajdzie w Top Secret coś dla siebie. Wśród takich trendów jak Ray of Light, Allure Couture, Glam Sport, Ray of Light, Purity, 50’s charm, Golden Ratio, Golden Fall, Khaki Diamond, Ivy League, Empressive, znalazł się również Science Sensation, czyli…

Matematyka i symetria skrojone w modne ubrania z Top Secret, które z powodzeniem można nosić jesienią. Science Sensation to kolory beżu, kremu, mocnego turkusu i czerni. Trend podzielony jest na dwie części, które tworzą niepowtarzalną całość, ucztę dla oczu:

1. SUROWOŚĆ i KONTRAST – ta część trendu Science Sensation to przede wszystkim modna w tym sezonie kratka oraz wyraźne kontrasty beżu i czerni. Masz ochotę na czarne rękawy i kołnierzyk połączone ze szkolną kratką w kolorze czarno-białym? Top Secret na jesień właśnie to dla Ciebie przygotował!

2. MOTYW LASEROWEJ WYCINANKI – moda idzie do przodu i Top Secret o tym nie zapomina! W trendzie Science Sensation znajdą się również florystyczne motywy laserowej wycinanki. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj kontarast przezroczystość-nieprzezroczystość, który możemy spotkać również na największych wybiegach mody!

top secret1

Koszula z długim rękawem z nadrukiem/Top Secret

 Komu to pasuje?

W Top Secret każda Kobieta znajdzie coś dla siebie, a Science Sensation jest idealnym tego przykładem. Ubrania z tego nurtu pasują zarówno zabieganym Kobietom do pracy, które chcą wyglądać elegancko i ciekawie, ale takie modne zestawy pasują również mamom, które pragną wyglądać zawsze młodo i pięknie!

Nudzi@rze szczególnie podobają się zestawienia beżu, czerni i turkusu, które dają z jednej strony efekt minimalistyczny, ale z drugiej stylowy, można nazwać go efektem glamour!

Top Secret na jesień to strzał w 10 dla tych, które chcą nadążyć za duchem czasu, a Science Sensation to tylko jeden z wielu trendów jakie Top Secret proponuje w swojej ofercie na ten sezon!

Masz jakieś pomysły na ciekawe zestawienia modnych ubrań z tego wiodącego tej jesieni trendu?

źródło ikony wpisu: Science Sensation/Top Secret