Podobają Ci się torby z motywem flagi? W tym sezonie to na T-shirtach nosi się flagi USA i UK, ale nasza dzisiejsza propozycja jest troszkę inna…flagi można nosić również na torebkach. Do czego taka torebka pasuje i gdzie ją kupić?

W tym sezonie fajne torebki z motywem flagi dostaniecie w Pull&Bear, to bardzo modny trend, zobaczymy go przede wszystkim na ulicach Londynu, Paryża, czy Mediolanu. Torby z flagą USA, czy Wielkiej Brytanii są duże i pojemne, dodatkowym atutem jest pasek, który można przepasać w wygodny dla Was sposób. Torby sprawdzą się nie tylko jako element casual look, ale będą niezłym plecakiem dla studentek.

Ile takie torby z motywem flagi kosztują i gdzie je kupić?

1. Torba Shopper z flagą USA z czarnym, skórzanym paskiem.

Cena 139, 90zł:

2. Torba Shopper z flagą w kolorze piaskowym.

Cena: 44, 99zł:

3 Torba z flagą Wielkiej Brytanii w kolorze piaskowym.

Cena: 49, 99zł:

5. Torba podróżna, bardzo pojemna.

Cena: 199,90zł:

6. Pokrowiec na iPada/tablet.

Cena: 69,90zł

Takie torby można nosić na co dzień, fajnie zestawiają się zarówno ze stylem luźniejszym, jak i wersją bardziej elegancką. Pamiętajcie tylko dziewczyny, że zgodnie z zasadą co za dużo to nie zdrowo, nie musicie zakładać do tych toreb T-shirtów, czy spodni z motywem flagi , przesadyzm jest zdecydowanie nie wskazany. Ładnie komponują się z czarnymi kozakami na płaskiej podeszwie, dużymi czapkami (opadającymi do tyłu) i szalikami. Pasują w sumie  wszystkim Kobietom, nie tylko tym młodym, są HITEM tego sezonu!

Torby z motywem flagi pasują zarówno do stylizacji dziennych, jak i wieczorowych, można je nosić nawet na plażę, a więc taka torba z flagą jest bardzo uniwersalna! Miałaś lub jesteś szczęśliwą posiadaczką takiej torby? Jak Ci się ją nosi? Z jakiego sklepu masz taką torebkę? Nudziara bardzo lubi oryginalne, ale i uniwersalne rzeczy, które można zakładać wszędzie i zawsze, a więc dalej na łowy, szczególnie na promocje, bo można upolować coś w dobrych pieniądzach!