Z czym Ci się kojarzy styl glamour? Dzisiaj przedstawiamy kopertówki w niesamowicie modnym stylu, torebka damska z uchwytem jak pierścienie na palce!

Jak to wygląda? Ten trend pojawi się już niedługo w większości sieciówek, torebki są charakterystyczne, pasują zarówno do stylizacji delikatnej i kobiecej, ale również mocno rockandrollowej! Oto ona: torebka kopertówka z pierścieniami:

Uchwyt jest tutaj wbudowany, wkładasz cztery palce w otwory, a kciuk przytrzymuje resztę, ta torebka damska to kombinacja skóry i metalu oraz kolorowych kamyków, którymi wysadzane są pierścionki. Takie torebeczki można spotkać w Lavishalice, nie ma tutaj dużego wyboru, ale pamiętajcie, że chcemy pokazać TREND jaki szybkimi krokami wkrada się do polskiej mody. Takie torebki nie należą do najtańszych, są przecież niewielkie i niewiele się tam zmieści, ale cóż byś nie dała za odrobinę kobiecego luksusu?

Ile to kosztuje i gdzie to mogę kupić?

Intensywny granat ze złotymi ćwiekami, Lavishalice, kopertówka za 150zł

Brąz wpadający w złoto ze złotymi ćwiekami, torebka damska za 150zł

Granatowa drobna plecionka, w cenie 130zł

Kremowa, drobna plecionka, koszt tego cacka to 130zł

Taka torebka damska jest bardzo glamour, ostatnio pokazuje się często z nią Kate Hudson i Ashley Simpson! Do takiej torebki nie potrzeba już wkładać pierścionków, ani innej biżuterii, bo jest bardzo strojna. Niestety, minusem jest to, że torebeczka pełni raczej funkcję dekoracyjną, zmieścisz w niej telefon, mały portfelik i szminkę, ale czy Kobiecie potrzeba więcej do szczęścia?

Taka torebka damska nadaj się przede wszystkim na wieczorne eventy, nie zakładaj jej raczej do pracy, bo jest za bardzo strojna, możesz nosić ją do błyszczących stylizacji na wielkie wyjścia, lub po prostu na sobotę. Torebka damska w takim stylu pasuje i młodszym i starszym dziewczynom, moda na te torebki rozpoczęła się w Wielkiej Brytanii i powoli dociera już do Polski. Nudziara jest ciekawa jakie jest Twoje zdanie na temat tej torebki. HIT, czy KICZ?