Złoty łańcuszek wraca do łask i torebki na łańcuszku to kolejna propozycja jaką zauważyła nudzi@ra na polskiej ulicy. Są oryginalne i pasują do większości stylizacji i w dzień i wieczorowych, przyjrzyjmy się więc najsmaczniejszym propozycjom torebek na ten sezon!

Kiedyś złoty łańcuszek towarzyszył tylko torebkom wieczorowym i do tego zdążyłyśmy się już przyzwyczaić, ale teraz złoty łańcuszek to również propozycja na co dzień, bo dopatrzeć się tutaj można stylu klasycznej, pikowanej torebki w stylu Chanel, nietypowe geometryczne połączenia lub workowate, oversizowe formy! Torebka ze złotym łańcuszkiem to HIT i nudziara czuje, że będzie się dobrze nosiła!

Modele, które szczególnie wpadły w oko nudzi@rze w Mohito i Reserved:

torebki na łańcuszku

Rudy to wybór tej jesieni!

zdjęcia: Mat. prasowe MOHITO, RESERVEDtorebka79amohito torebka79mohito

Trend black and white wciąż dobrze się trzyma!torebka79reserved

Pikowana a la chanelka na pasku znów w modzie!torebka89amohito torebka89mohito4

Taka drobna kratka to HIT torebka na łańcuszku torebka139mohito torebka159mohito

trend w modzie

Jak to nosić?

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] Jak biżuterię – łańcuszki złote są już same z siebie tak strojne, że zostaną od razu dostrzeżone, dlatego styliści doradzają, żeby torebki z łańcuszkami traktować jako element biżuterii. Teraz wystarczy tylko delikatny naszyjnik pasujący do łańcuszka torebki i gotowe!

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] Bez przesytu – w środku torebki nie może znajdować się kilogramów ciężarów, bo to przeciąży pasek, który będzie się wrzynał w ramię, a to już nie wygląda glamour. W torebkę wkładaj w takim razie tylko najpotrzebniejsze atrybuty kobiety!

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] Odpinając pasek – pasek na łańcuszku lub odwrotnie łańcuszek na pasku można z większości tego typu torebek po prostu odpiąć i zacząć nosić taką torebkę pod pachą. Da się to zrobić i z mniejszymi i z większymi rozmiarami. Masz ochotę na kopertówkę? Stwórz ją sama odpinając po prostu pasek od swojej torebki!

Moda na design

W tym sezonie postaw na wzornictwo. Moda na biało-czarną kratkę i a la ,,pikowanie” to dwa ważne trendy w modzie. Twój pasek nie musi być całym łańcuszkiem, modne będą również torebki na łańcuszku pół na pół, a więc część stanowi zwykły pasek, a część łańcuszek. Modnym zdobieniem będzie również tzw. plecionka, czyli materiał (np. ekoskóra) przepleciony pomiędzy oczka złotego łańcuszka. I co Ty na to?