Sportowe buty na koturnie? Kto to wymyślił? Jedne je kochają, inne nienawidzą. Ale z jednym nie da się dyskutować, Polki coraz chętniej zakładają trampki na koturnie, które pojawiły się jesienią 2012, styliści wróżyli im rychły koniec, a tu oto będą świętowały wielki rozkwit w sezonie wiosna lato 2013. Jeśli jesteś zainteresowana tymi bucikami musisz zdecydowanie wybrać się do…

…Deichamnna, bo tam, aż roi się od modnych i kolorowych trampków. Trampki na koturnie pasują do rzeczy sportowych, ale nie wstydź się zakładać ich do stylizacji figlarnych, ale bardziej eleganckich. Od cytrynowych po mocno kwiatowe, trampki na koturnach zrobiły wrażenie na nudzi@rze, fajne modele możesz kupić w Deichmanni.

Takie trampki na koturnie z Deichmanneą wygodne i praktycznie nie czujesz, że stoisz na koturnach. Buciki będą szczególnie przydatne Kobietom kierowcom, gdyż bardzo wygodnie jeździ się w nich samochodem! Większość prezentowanych modeli dostaniesz za 119,99zł. Najdroższe w tym zestawieniu są pierwsze trampki na koturnie od lewej (kolorowe w kwiatki), które obecnie kosztują w Deichmannie 139,99zł.

Wbrew pozorom trampki na koturnach nie wyglądają dobrze do klasycznych dresów. Faktycznie, można je nosić z luźniejszymi ubraniami (np. sportowymi tunikami), ale unikaj połączeń typowo dresiarskich, to da dość kiczowaty efekt. Taki rodzaj bucików łącz z ciuchami w stylu casual, czyli: lekkie, dzianinowe sweterki, jeansy rurki, topy z nadrukami, torebki w stylu oversize, gumowe zegarki, zresztą zobaczmy wiosenną stylizację oraz jej bohaterki, czyli trampki na koturnie Deichmann.

Szorty H&M 99,99zł

Torebka DeeZee 109zł

Top H&M 79,99zł

Trampki na koturnie Deichmann 139,00zł

Taka stylizacja nie wygląda kiczowato, ubrania pochodzą z dobrych sieciówek i bez problemu założy je zarówno nastolatka jak i Kobitki 18+ i duży plus! Pamiętaj tylko, aby do takiej stylizacji nie przesadzić z dodatkami. Faktycznie, mile widziane są tutaj duże, srebrne koła, ale kolorowe, wiszące kolczyki też będą fajnie się prezentowały! Powodzenia w doborze stylizacji!