Tak, tak nadchodzi wiosna...i chociaż za oknem jeszcze szaro-buro, to w głowach już powoli czujemy przypływ wiosennej radości, szczególnie, gdy w prognozie pogody mówią, iż za dwa tygodnie zrobi się naprawdę ciepło. Co na siebie założyć na pierwsze ciepła? Nudziara.pl ma pomysł, świeżo z wybiegu Gucci – KWIATY. Pamiętacie power flower? Oto trend, który powraca w zupełnie nowej odsłonie:

Kwiaty to najnowszy trend w modzie 2013, promują go takie czasopisma jak HOT, czy Avanti i nic dziwnego, bo motywy kwiatowe są wesołe, radosne i zawsze na czasie, ten trend 2013 spodoba się charakternym Kobietom, ale też tym, które chcą się wyróżniać. W tym sezonie obowiązuje tzw. TOTAL LOOK na kwiaty, to znaczy, od stóp do głów można zakładać kwiaty i to w różnych deseniach! Np. cygaretki spodnie w róże zestaw z tuniką w fiołki i do tego załóż buty w stokrotki. Przesada? Oczywiście, że TAK, ale taka właśnie moda będzie charakteryzowała ten trend 2013. N pewno spodoba się Włoszkom i Hiszpankom, które wręcz uwielbiają motywy kwiatowe!

Ciszki z motywami kwiatowymi, które możecie kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie. Pamiętajcie, że obowiązuje TOTAL LOOK, więc nie trzeba specjalnie przykładać wagi do stylizacji. Jeśli natomiast decydujesz się tylko na jedną rzecz w stylu POWER FLOWER to pamiętaj, aby dobierać do niej dość jasne rzeczy, dobrze widziane NEONY (raczej gładkie).

 Ciekawe, które ubrania w kwiaty podobają Ci się najbardziej. Nudziarę zachwyca ta sukienka w kwiaty w kolorze pudrowym z czarnymi różami za 135zł oraz buty w kwiaty z TAMARIS. Do takiej sukienki pasują zarówno skromne, czarne baletki, jak i czarne wystrzałowe szpilki. Motywy kwiatowe są super, wyglądają świeżo i nowocześnie, skusisz się na ten nowy trend 2013?