To wzory przykuwające wzrok, mają coś z lat 80. mimo, że nie są ich reprezentantem. Geometryczne wzory, czyli prostokąty, trójkąty, kwadraty, romby i linie to kolejny TREND 2013. Z czym to nosić?

Dom mody Peter Pilotto jest chyba najlepszym wzorem do naśladowania jeśli chodzi o geometrię, tutaj kolory, łączą się ze wzorami oraz świetną fakturą. Pilotto jak zwykle stawia na wzory symetryczne i ich przeciwieństwa, niestety ubrania zaczynają się od kilkuset Euro!

 Nudziara.pl ma alternatywy dla bardzo drogich modnych ubrań, jako, że moda znów zatacza koło, tym razem serwuje nam soczystość połączoną z geometrią. Symetryczne i asymetryczne wzornictwo podkreślone czerwienią, żółcią, fioletem, a nawet zielenią w jednym to połączenia kontrowersyjne, ale nie nowe. Jeśli decydujesz się na geometrię musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach:

W tym sezonie modowym ten trend 2013 będzie miał szczególny charakter. Wzory będą duże i intensywne, bez jednego motywu wiodącego. Pastele zestawione z ciężkimi kolorami, często modne kolory zupełnie ze sobą nie powiązane będą na jednej bluzce, czy spódnicy. To ciekawy trend i jesteśmy pewne, że spodoba się Brytyjkom, które lubią eksperymentować z modą. Geometryczne ubrania kupisz nie tylko w sieciówkach, czy butikach, ale również na stronkach z ubraniami handmade, bo polscy młodzi projektanci lubią mocne akcenty kolorowo-geometryczne!

Ile to kosztuje?

W Top Secret jest tylko kilka modeli geometrycznych, ale są one w dość przystępnych cenach. F&Ls bardzo podobają się te kolczyki za 19,99zł, tanie i oryginalne! Spójrzmy na więcej modnych, kolorowych ciuchów:

Ale modne ciuchy to nie wszystko, w sklepach znajdziecie również szereg modnych dodatków o geometrycznych kształtach, torebki, kaszkiety, buty to już standard jeśli chodzi o dany trend 2013 modowy:

Ciekawy trend 2013, będzie długo gościł na salonach jako, że jest bardzo uniwersalny. Jeśli będziesz trzymać się zasad zestawiania modnych ubrań to nie przesadzisz ze stylizacją. Trzymamy kciuki!