Preferujesz bardziej sportowy styl, lubisz żart w modzie? Cropp proponuje świetne rozwiązanie na wiosnę 2013! T-shirty, bluzy i gadżety z printami i nadrukami z Ulicy Sezamkowej i South Parku. Takie modne ubrania możesz założyć na sobotni spacer na luzie, na siłownię, na jogging. Czuj się na luzie i wyglądaj na czasie! Zobaczmy najnowszą kolekcję i trendy 2013 z CROPP:

Ta kolekcja jest bardzo świeża! Pamiętacie ciasteczkowego potwora, czy Elmo? Bohaterowie tej amerykańskiej kreskówki powracają w polskiej kolekcji modowej sieciówki CROPP modne ubrania są w dość atrakcyjnych cenach i pewnie zainteresują Nasze młodsze czytelniczki. Ale starsze Kobitki też mogą założyć takiego T-shirta do fajnych jeansów, odmłodzi Was, doda uroku, może nie na co dzień, ale na sobotni wypad poza miast to dobre rozwiązanie. Modne trendy 2013 z CROPP są bawełniane, przepuszczają powietrze, oddychają, to typowa odzież sportowa.

Ile to kosztuje?

Nudziarze najbardziej podobają się T-shirty z motywem Elmo (czerwonego potworka z Ulicy Sezamkowej) za 59,99zł

Jeśli spodobały Ci się T-shirty z motywani Ulicy Sezamkowej, w Croppie zapłacisz za nie 59,99zł, to dobra cena biorąc pod uwagę bawełniane materiały. Jeśli spodobał Ci się portfelik, zapłacisz za niego 34,99zł. Najdroższą w kolekcji jest bluza za 199,99z. Jak widać to kolekcja bardzo radosna i optymistyczna, można ją zakładać do rurek, czy nawet spodni dresowych. Modnie i wygodnie!

Kolekcja South Park

Modne ubrania 2013 to również sportowa kolekcja z motywami South Park, tutaj znajdziesz tylko trend, w sklepie o wiele więcej na www.cropp.com ! Za T-shirty z tej linii zapłacisz tyle samo co za te z Ulicy Sezamkowej 59,99zł, są słodkie i praktyczne trendy 2013, a to dla Nas Kobiet bardzo ważne!