Najnowsze trendy w modzie czerpią ze starszych kolegów i tym razem Versace kreuje nowy trend za którym idą znane sieciówki. Kolor kremowy i biały kojarzą się nam z czystością i elegancją, jak widzi je Dom Mody Versace? Zaskakujące dodatki, styl i w stylu glamour…

Ten rok pokazuje, że niektóre trendy w modzie pozostaną nieśmiertelne! Tak jest właśnie z kremowym i białym żakietem, który jest tak elegancki i ekskluzywny, że zawsze chętnie po niego wracamy. My, Polki lubimy takie stylizacje na dni odświętne, bądź niedziele. Mało która Kobieta odważyłaby się tak ubierać na co dzień, nie tylko ze względu na dość oficjalny look, ale również na praktyczność. Białe i kremowe rzeczy dość szybko się brudzą, czujemy się w nich sztywno i unikamy takich stylizacji.

Biały żakiet, ołówkowa spódnica w kolano, śnieżnobiała, dopasowana sukienka; tak oto Versace widzi Kobietę XXI wieku, elegancką i modną. Zauważ, że ulubioną długością tego Domu Mody jest kolano, krótkie spódnice to nie ten sezon, jeśli jednak czujesz się źle w modelu w kolano, spokojnie możesz zdecydować się na krótszy wzór. Pamiętać należy że bardzo jasny kolor ubrań uwydatnia również kolor naszych nóg i niestety nie mamy dobrych wieści: lekko opalone nogi idealnie pasują do białych stylizacji, a więc, jeśli jeszcze nie zadbałaś o koloryt Twoich nóg – musisz to jak najszybciej zrobić!

Kolor kremowy i biały obecne będą nie tylko na sukienkach, to również spodnie cygaretki, czy materiałowe szorty, które prezentują się idealnie właśnie w odcieniu kremowym. Jeśli nie lubisz jasnych spodni, możesz zdecydować się na kremową, przewiewną tunikę, która w tym sezonie udaje krótką sukienkę i nie musisz do niej nic więcej zakładać.

Przegląd przez jasne trendy w modzie zamykają dodatki. Jeśli chcesz wyglądać klasycznie, do bieli i kremy zakładaj buty w kolorze nude, jeśli chcesz zaskakiwać decyduj się na mocny kontrast właśnie w stylu Versace (czarne na obcasie). Zauważ, że spokój jasnych kolorów zestawiony jest z soczystością torebek: dominują kolory turkus, róż i kanarkowy, który rozjaśnia stylizacje i stwarza efekt GLAMOUR!