OTO LATO! Nasze ciała wyglądają coraz apetyczniej, zadbałyśmy też o twarz i stopy, ale nie zapominajmy o najważniejszym: PAZNOKCIE! Jakie są najnowsze trendy w paznokciach na lato? Stawiamy na kolor, czy stylowe wzorki? Soczystość nadal w modzie, ale…

TREND 1 – gładko i soczyście

W tym sezonie gładki kolor będzie HITEM! Bez zbędnych ozdób, czy wzorków umaluj po prostu paznokcie jednolitym kolorem i ciesz się wakacjami! Wybieraj palety cukierkowe, w modzie mamy słodki róż, jaśniutki turkus (wpadający w miętę), oranżowy i kanarkowy. Już tak intensywny kolor będzie wystarczająco zdobił Twoje paznokcie. Takie trendy w paznokciach na lato spodobają się przede wszystkim miłośniczkom klasyki….

TREND 2 – prostota w modzie!

Jeśli wzorki to bardzo delikatne – w tym sezonie bardzo popularne na zachodzie są dwa cieniutkie, złote paseczki, które przechodzą równolegle przez środek paznokcia. To ważny trend w zdobieniu paznokci, złoto zawsze w modzie, pasuje do pasteli, ale nie kłóci się również z ciemniejszym lakierem bazowym. SUPER POMYSŁ na modne paznokcie!

TREND 3 – ale w koło jest wesoło!

Nasze trendy w paznokciach na lato nie lubią próżni, a więc teraz, odwrotnie do dwóch spokojnych trendów mamy dla Ciebie zaskoczenie – kolorowe paznokcie! Połącz kilka różnych kolorów na jednym paznokciu, polecamy lakiery do wykonywania wzorków z cienkimi paseczkami. Wystarczy, że namalujesz kilka pasków w różnych kolorach i efekt murowany!

TREND 4 – zainspiruj się marką!

Ikonka Facebooka, Coca-Coli, albo Marily Monroe na pazurkach? Czemu nie! Przy tym trendzie jest co prawda sporo roboty i raczej trzeba udać się do salonu kosmetycznego, ale efekt  murowany! Jeśli lubisz eksperymentować, na każdym paznokciu możesz przecież mieć inną, znaną markę? Jeśli w Twoim mieście nie ma kogoś, kto umiałby namalować takie wzorki, wystarczy, że kupisz naklejki do paznokci!

TREND 5 – to nie kolor, to kształt!

W tym sezonie profesjonaliści przyznają, że ważny jest również kształt pazurka – owalny (nadam modny), ostry (prawie trójkątny), łopatka (coraz rzadziej w modzie)