Poszukujesz idealnego tuszu do rzęs? Jeśli nie lubisz teatralnych rzęs, wyeksponowanych zbytnio, a chcesz osiągnąć efekt naturalnie wydłużonych i czarnych rzęs to usiądź wygodnie i zapoznaj się z recenzją tuszu do rzęs. Dzisiaj nudziara prezentuje tusz do rzęs All in One ArtDeco, który obecnie w drogeriach możesz dostać w dwóch wydaniach.

Marka ArtDeco to znana i lubiana przed Kobiety w Europie marka kosmetyczna. Jeśli szukasz tuszu do rzęs, który wydłuży Ci maksymalnie rzęsy i lekko je pogrubi to powinnaś spróbować tuszu do rzęs All in One marki ArtDeco w wersji podstawowej (czarno-metaliczne opakowanie). Za ok. 70zł dostajesz 10ml tuszu do rzęs zapakowanego w klasyczne i bardzo kobiece opakowanie.

tusz do rzęs

Tusze All in One ArtDeco

Zalety tuszu do rzęs All in One (wersji basic):[list_style_star]

  • Nie skleja rzęs – przez cały dzień rzęsy wyglądają naturanie
  • Nie powoduje teatralnego efektu (to akurat nie będzie odpowiadało wszystkim Kobietkom)
  • Ładnie pachnie, nie jest chemiczny
  • Nie robi grudek
  • Nie obsypuje się[/list_style_star]

All in One występuje również w drugiej wersji tzn. Mineralnej i tutaj sytuacja ma się trochę inaczej. Za tę samą w sumie cenę dostajesz 6ml tuszu do rzęs, tusz jest faktycznie mocno wodoodporny (co znów dla jednych dziewczyn będzie zaletą, a dla innych wadą), ale All in One Mineral Mascara sprawdza się nieco gorzej od swojej siostry basic. Pomimo, że tusz znajduje się również w bardzo ładnym, stalowym opakowaniu to nudziara zauważyła kilka różnic od wersji podstawowej All in One:

Tusz All in One Mineral (wersja mineralna)[list_style_star]

  • Pogrubia rzęsy (ale nie tak bardzo jak All in One basic)
  • Niezbyt wydłuża (choć wystarczająco do makijażu codziennego)
  • 6ml (w wersji podstawowej 10ml za bardzo podobną cenę)[/list_style_star]

Podsumowując, tusz ArtDeco All in One to dobry tusz do rzęs, bardzo wydajny i godny polecenia jeśli lubisz naturalny efekt z dość głębokimi kolorami. Jeśli masz budżet na tego typu kosmetyk to nudziara poleca wybrać wersję podstawową, czasem starsze nie znaczy gorsze:)