W ten weekend odbyły się dwa ważne wydarzenia w stacjach telewizyjnych! Na TVN rozdano nagrody na gali Zwykły Bohater, która ma propagować bezinteresowność i pomoc społeczną.

Na TVP z kolei finał Internetowego Teatru TVP, czyli fajnej inicjatywy dla dzieciaków z całej Polski, których grupy teatralne nagrywały swoje przedstawienia, a inne szkoły interaktywnie uczestniczyły w projekcji.

Na Gali Zwykły Bohater uwadze nudziary nie umknęła dziennikarka Agnieszka Szulim – która gdzie nie przyjdzie, wzbudza powszechne zainteresowanie od czasu spektakularnego przejścia z TVP do TVNu. Szulim bardzo dobrze zna się z Wojewódzkim.

ubrania gwiazd

Prowadzącą finał Internetowego Teatru TVP była Małgorzata Kożuchowska, której stylizacja (jak zwykle zresztą) okazała się trafiona i nadająca się na tego typu okazje. Jak wypadły obie Panie? Zobaczymy te ubrania gwiazd!

SZULIM NA +

Nudziarze wydaje się, że Agnieszka Szulim nawet w worku wyglądałaby dobrze! Niegrzeczna i dość pewna siebie dziennikarka na Gali Zwykły Bohater wybrała modny kolor grafitowy.

 1

 Agnieszka Szulim/KAPiF

Asymetryczna, krótka sukienka, do tego torebka zakończona falująco i śliczne kozaki – czarne, lakierowane ze srebrnym wykończeniem. Szulim wyglądała klasycznie i jak zwykle z nutką rockową. Grafitowe paznokcie i fioletowo-malinowa pomadka dopełniła efektu. Cudna stylizacja w stylu Agnieszki Szulim. BRAWO!

MODNA GOSIA!

Nie lubisz sukienek, ani spódnic? Jeśli tak to ubrania w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej wpadną Ci w oko, aktorka jak zwykle nie zawiodła i sama wybrała sobie kolejną, rewelacyjną stylizację.

2

Małgorzata Kożuchowska/KAPiF

 Po pierwsze – buty, klasyczne czółenka z ostrymi noskami, lakierowane to HIT zbliżającego się Sylwestra. Do tego bluzka z baskinką, do której szczególnie pasują spodnie zwężające się ku dołowi. Aktorka postawiła na legginsowe spodnie na gumce. Głęboka czerń świetnie kontrastuje blond włosy. Nie zapominajmy o malutkiej kopertówce-puzderku.! ŚWIETNIE!

ubrania gwiazd

Obie stylizacje i ubrania gwiazd spodobały się nudziarze najbardziej ze wszystkich stylizacji tego weekendu, Panie wyglądają modnie, a w dodatku te ubrania gwiazd są raczej wygodne.

Czy ja też tak mogę?

Oczywiście, że tak! Jeśli spodobały Ci się ubrania w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej nudziara postanowiła Cię zainspirować i stworzyć dla Ciebie stylizację, którą możesz dostać w Mohito właśnie w tym sezonie. Spójrzmy:

ubrania gwiazd

Mat.promocyjne LPP Group/MOHITO

Zegarek 79,99zł

Buty 139,99zł

Spodnie 139,99zł

Bluzka 99,99zł

Torebka 69,99zł