Bierzemy pod loopę nudziary ubrania gwiazd i w tym zestawieniu walczą ze sobą stylizacja indoor i outdoor Agnieszki Szulim – kontrowersyjnej prowadzącej TVNu oraz gwiazdy tej samej telewizji, która błyszczy chyba bardzo mocno od kilku sezonów, Małgorzaty Rozenek, czyli Perfekcyjnej Pani Domu!

Outdoor: Cieplej?

Ubrania gwiazd diametralnie różnią się od siebie stylem, ale to często nie zasługa samych gwiazd, a rzeszy stylistów, którzy pragną ,,wyrobić” swojej gwieździe niepowtarzalny styl, czy markę i tak jest też w przypadku naszych dwóch bohaterek:

ubrania gwiazd

Rozenek, Szulim/KAPiF

Ubrania Małgorzaty Rozenek są bardzo eleganckie, kobiece, dopracowane i tworzą wrażenie bardzo ,,czystych”. Na co dzień Perfekcyjna Pani Domu uwielbia dopasowane do sylwetki płaszcze, skórzane sztywne torebki i lakierowane szpilki.

ubrania Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek/KAPiF

A Szulim? Ubrania na zewnątrz w stylu Agnieszki Szulimdużo luźniejsze, mniej dopasowane, często warstwowe. Dziennikarka lubi bawić się modą i zamiast płaszcza zdarza się, że wybiera mega gruby sweter! Kolory dominujące u Agi to szarości, podczas gdy Rozenek woli beże i śliwki

w stylu Agnieszki Szulim

Agnieszka Szulim/KAPiF

Indoor: Kostiumy!

Obie panie lubują się w modnych kostiumach, ale nie chodzi o zwykłe marynarki ze spódnicami, ale kolorowe zestawy, dopasowane i odpowiednio skrojone. Do kostiumów dziennikarka i prowadząca show Perfekcyjna Pani Domu wybierają raczej spodnie, niż spódnice z prostego powodu: są mniej oficjalne i ,,biurowe”.

w stylu gwiazd

Rozenek, Szulim/KAPiF

Takie ubrania gwiazd możesz zakładać i Ty! Agnieszka Szulim lubi zdecydowanie krótsze spodnie, takie 7/8, nudziarze bardzo podoba się ten ciekawy zestaw w kolorze krwistej czerwieni. Agnieszka zdecydowała się na perłowe sandałki, chociaż czarne, bardzo wysokie, lakierowane szpilki pewnie również idealnie nadałyby się na tego typu okazję. Zwróć uwagę na mocny makijaż prowadzącej ,,Na językach”, ostra szminka wyciągnięa rodem z Mulain Rouge odświeżyła prezenterkę – brawo!

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim/KAPiF

Małgorzata Rozenek woli chłodniejsze kolory, mimo, że prezentuje się często w balowych sukniach, to na co dzień jej kolorami są beż, krem, śliwka i granat. Ten zestaw, w którym pokazała się m.in. na swojej sprawie rozwodowej jest bardzo twarzowy i pokazuje, że materiałowe spodnie a la dzwony wcale nie wyszły z mody!

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek/KAPiF

Która z Pań prezentowała się lepiej? Szulim, czy Rozenek?