I się doczekałyśmy! To uczta dla oka i duszy dla wszystkich modystek i tych, które po ciuchu śledzą najnowsze trendy w modzie. Marka Mohito wypuściła właśnie Exclusive Collection, czyli ubrania Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Aktorka, które stała się ikoną stylu współtworzyła tę wyjątkową kolekcję, która jest mixem kobiecości i nonszalancji w wielkomiejskim, trendowym stylu.

Jakie są ubrania Marty Żmudy Trzebiatowskiej dla Mohito?

Cała kolekcja utrzymana jest w nowoczesnym klimacie z nutą glam rocka. W detalach dominują: asymetria, skórzane akcenty, ćwieki, błyszczące kamienie oraz suwaki. Lubisz głęboką czerń przełamaną bielą? A może srebro i delikatny pastelowy róż? Dzięki spójnej, monochromatycznej palecie ubrania można dowolnie ze sobą zestawiać i stylizować, w zależności od pory dnia i okazji.

ExclusiveCollection4

Marta Żmuda Trzebiatowska/Mat.prasowe Mohito/LPP SA

Wszystkie ubrania Marty Żmudy Trzebiatowskiej uzupełnione są wyrazistą, dużą biżuterią, w której od tego sezonu Mohito kocha się z dużą wzajemnością. Sama aktorka była bardzo zadowolona, że propozycja współpracy wyszła od marki Mohito, którą zna i lubi. Sesja promująca Exclusive Collection odbyła się w Paryżu. Jak zaprezentowała się Marta? Zmysłowo, kobieco i tajemniczo – taki był zamysł fotografa!

ExclusiveCollection2

Dla kogo?

Ubrania Mohito będą pasowały szczególnie Kobietom, które kochają modę i elegancję przełamaną niebanalnymi wstawkami z pogranicza rocka i modern stylu. Kobieta według marki Mohito powinna być pewna siebie, nie wstydzić się podkreślać własnych atutów oraz pozwalać sobie na odrobinę luzu i nonszalancji. Projektanci Mohito doskonale wiedzą czego trzeba Kobietom pracującym, które chcą wyglądać świetnie i w trakcie pracy i ,,after hours”.

ExclusiveCollection5

Oprócz modnych ubrań, znajdziesz tutaj również wiele ciekawych dodatków, w tym sezonie w Mohito dominuje duża, bogata biżuteria, która romansuje raz to z rock style, innym razem z etno. Spodobać się mogą również ciekawe torebki, zarówno te małe, kopertowe, jak i duże oversizowe. Masz ochotę? A może czas na zmianę?

ExclusiveCollection3

Kolekcja Marty Żmudy Trzebiatowskiej zaprojektowana jest tak, że doskonale nadaje się zarówno na niezobowiązujący wypad na kawę, jak i na wieczorne wyjście.