Chciałabyś nosić takie same ubrania jak Rihanna, Cara Delevigne, Jourdan Dunn, czy Azealia Banks? Te modne ciuchy przyciągają wzrok, są niegrzeczne, bardzo modne i przyciągają wzrok na kilometr! Jakie są ubrania MISBHV i z czym je nosić?

Jeśli oglądałaś ostatnią edycję programu Top Model, to kojarzysz na pewno Zuzę Kołodziejczyk, która zwyciężyła program. Nasza Zuza jest jedną z twarzy marki ubrań Misbehave, wśród których nie tylko młodsze dziewczyny znajdą coś dla siebie!

Polskie MISBHV

Genialny pomysł na undergroundowy styl, który miał być tylko niewielką kolekcją buz i T-shirtów dla przyjaciół okazał się genialnym pomysłem i strzałem w 10! Dwie studentki z Uniwersytetu Jagielońskiego stały się nagle właścicielkami marki chętnie noszonej przez największe gwiazdy z zagranicy!

kurtka Misbhv

zdjęcia: mat. prasowe Misbhv/www.misbhv.com

Marka Misbehave narodziła się dzięki Katarzynie Kotnowskiej i Natalii Maczek, młodym przyjaciółkom, którym brakowało ,,powiewu zachodu” na nudnych, polskich ulicach! Tak powstawała pierwsza kolekcja ciuchów Misbhv…Dzisiaj nosi je nawet Rihanna!

modne ciuchy

Skąd ta nazwa?

Nowy prąd w modzie, streetowy, niepokorny, stylowy i undergroundowy – udało się doskonale! Target klientów tej marki to młodzież i dorosłe, odważne dziewczyny. Obecnie firma prowadzona jest przez jedną z założycielek Natalię Maczek, która przyznaje że chodzi jej o ludzi młodych, pewnych siebie, kreatywnych, ciekawych mody i świata….

ubrania Misbehave

Wysoka cena?

Ceny w sklepie nie są bardzo niskie, nudziara powidziała by, że mocno ,,zachodnie”. Ale marka Misbhv produkuje w Polsce, a tkaniny w miarę możliwości również kupowane są na terenie naszego kraju. Ubrania Misbehave są szyte w rodzimych szwalniach z materiałów wysokiej jakości, no i jakby nie było nazwa Misbhv na ubraniu to już coś!

marka Misbhv

Przepis na sukces?

Właścicielka tej marki jest młoda, niezależna, a więc i przepis na sukces jest prostu: pracowitość, ambicja i ludzie, którzy są w stanie uwierzyć w celowość biznesu, co najważniejsze – klienci, którym takie ubrania będą się podobać!

Misbhv

Nudziara jest już fanką ubrań Misbhv i na wiosnę na pewno coś sobie sprezentuje z najnowszej kolekcji!

ubrania Misbhv